Xiaomi Mi Air 2S Tanıtıldı.

Xiaomi Mi Air 2S Tanıtıldı

Xiaomi geçen hafta Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2’yi tanıtmıştı. Hızını alamayan Çin merkezli şirket yeni uzun pil ömrüyle dikkat çeken Xiaomi Mi Air 2S TWS kulaklığını satışa sunuyor.

 

Xiaomi Mi Air 2S Tanıtıldı

 

Xiaomi Mi Air 2S Özellikleri

Resmi tanıtımın ardından Çin’de satışa sunulan Mi Air 2S, performans ve kalite açısından serinin önceki modellerine göre ciddi anlamda güçlenmiş gözüküyor. Bu kısımda çift çekirdekli bir işlemciye ev sahipliği yapan yeni kablosuz kulaklıkta, gelişmiş bir ses iletim teknolojisine de yer veriliyor.

LHDC Bluetooth kod çözme özelliği ile düşük gecikme süresi ön plana çıkmayı başarıyor. Düşük gecikme modunu kullanıcılara sunan kablosuz kulaklık, bu özelliği sayesinde video izlerken ses ile görüntünün senkronizasyonunu gerçekleştirebiliyor. Bu da video oynatırken ses gecikmesinin minimum seviyeye indirilmesi anlamına geliyor.

 

Xiaomi Mi Air 2S Tanıtıldı

 

Sahip olduğu teknik özelliklerle ön plana çıkan Mi Air 2s TWS, XiaoAI sesli asistanını da bünyesinde bulunduruyor. Bu özelliği sayesinde de birçok işlem sesli komut yardımıyla gerçekleştirebiliyor. Tüm bunların haricinde yeni nesil kulaklığın Xiaomi telefonlarda bulunan MIUI isimli arayüz ile optimize edildiğine de şahit olmaktayız.

Xiaomi’nin yeni nesil kulaklığının en ön plana çıkan özelliğinin ise uzun pil ömrü olduğunu söyleyebiliriz. Bu kısımda tek bir şarj ile 5 saat aktif kullanım vadeden kulaklık, şarj kutusunun da kullanılmasıyla beraber 24 saatlik pil ömrünü de kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda yeni nesil kablosuz kulaklığın şarj kutusunun da Qi kablosuz şarj desteğine sahip olduğunu belirtelim.

 

Xiaomi Mi Air 2S Tanıtıldı

 

Xiaomi Mi Air 2S Fiyatı

Tüm bu dikkat çekici özelliklere ev sahipliği yapan yeni nesil kulaklığın fiyatı da belli oldu. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre yeni nesil kablosuz kulaklık 399 Yuan (56 Dolar / 52 Euro) etiket fiyatıyla satışa sunuldu.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler