Xiaomi, Mi A2 Modeli İle İlgili Yeni İpuçları Vermeye Devam Ediyor.

Xiaomi yakın zamanda tanıtacağı ikinci Android One lı cihazı olacak A2 ile ilgili ipuçları vermeye devam ediyor. Şirket resmi hesabından attığı tweetler ile bu sefer de Cihazın sahip olduğu Çift kamera diziliminin yapabilecekleri ve renk seçenekleriyle ilgili ipucu vermiş olabilir. İlk tweete baktığımızda iki farklı odak görüyoruz ve firma hangisini seçeceğinizi soruyor. Bu tweetten Xiaomi Güncellenmiş bir portre modunu A2 modeli ile kullanıma sunacak olduğunu anlayabiliriz.

 

İkinci  Tweete baktığımızda ise iki adet lens görüyoruz ve videonun içerisinde daha detaylı ibaresi yer alıyor. Zaten A1 modelinde ve diğer modellerde 2x optim zoom kullanılabilir durumda. Bu tweetten anladığımız kadarıyla Xiaomi Optik Zoom konusunda da iyileştirmeye gitmiş olabilir.

 

Diğer tweete baktığımızda Pembe ve Mavi renkte 2 adet yiyecek görüyoruz ve Xiaomi kullanıcılarına pembe mi mavi mi yoksa her ikisi de mi diye soru yöneltmiş. Bu tweete baktığımızda Xiaomi Mi A2 nin mavi renk seçeneğine de sahip olacağını söyleyebiliriz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler