Xiaomi Mi 9 SE Global Pazara Açılıyor! | Ülkemize de Gelecek!

Xiaomi’nin 2019 model çiçeği burnunda Mi 9 serisi bütünüyle global pazara açılacak.

Şuan için bu iddia doğrulanmış değil ancak Mi.com da uyumluluk sayfasında global olarak satışta olan cihazların yanında Mi 9 SE modeli de kendisine yer bulmuş. Listede geçtiğimiz yıl Çin dışına çıkmayan Mi 8 SE modeli bulunmazken Mi 9 SE modelinin bulunması bu iddiaları güçlendirir nitelikte.

Ekran üzerinden parmak izi okuyabilen Snapdragon 712 işlemcisi ve 3 Adet arka kamera ile dikkatleri üzerine çeken Mi 9 SE eğer global pazara açılırsa büyük satış başarılarına ulaşabilir. Belki de Xiaomi Mi 9 Lite gibi bir model yerine SE modelini global pazara açmayı düşünüyordur. Tüm bunlardan emin olmamız için bir süre daha bekleyeceğiz. 28 Mart Tarihinde yapılacak lansmanda yetkililere bu soruları iletme şansımız olursa yanıtlarını buradan sizlere aktaracağız.

 

Önceki Yazı

XiaoMiTool v2 Yayınlandı – Rom Yüklemek Artık Daha Kolay

Sonraki Yazı

POCOPHONE F1 Sahiplerine Müjde! | Game Turbo Özelliği Geliyor

1 comment

  1. Çetin GÖKTEPE dedi ki:

    Xiaomi’nin NOt 5 64 gb aldım ancak henüz 6 ayı dolmadan sistem güncelleme hatası verdi Teknosa umarım yenisi ile değiştirir çin menşeli daha önce HTC kullanıyordum çok ama çok memnunken, Xiaomi’yi deneyeyim dedim her şey güzelken sistem güncellemeleri yanılttı beni umarım sorunsuz bir şekilde değiştirilir.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.