Xiaomi Mi 9 5G Hızlı Şarj Konusunda Devrim Yapacak!

Xiaomi’nin yakın zamanda tanıtmasını beklediğimiz 5G destekli ikinci cihazı Mi 9 Pro 5G için geri sayım sürüyor. Cihazla ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer ise cihazın Şarj teknolojisi ile ilgili sızıntılar var.

Xiaomi Mi 9 Pro 5G modeli 24 Eylül tarihinde tanıtılacak ve hiç şüphesiz bizleri cihazın en çok heyecanlandıran özelliği gelişmiş şarj teknolojisi olacak. Son zamanlarda Çin’li rakiplerinden hızlı şarj konusunda geride kalan Xiaomi bu sefer büyük bir adım atıyor. Paylaşılan postere bakacak olursak Mi 9 Pro 5G modeli 40W kablolu hızlı şarj, 30W Kablosuz Şarj ve 10W ters şarj özelliğine sahip olacak. Karşılaştırma açısından bakacak olursak Xiaomi Mi 9 Pro 5G kablosuz şarj olan bir iPhone modelini kendi kutusundan çıkan adaptörden bile hızlı şarj edebilir.

 

Paylaşılan detaylar ise heyecan verici. 4000 mAh kapasiteli bir cihazı bu şarj teknolojisi ile 25 Dakika içerisinde %50 şarj seviyesine getirmek mümkün olacak. Full şarj olması için ise 1 saat 9 dakika beklememiz gerekecek.

Sizler Mi 9 Pro 5G hakkında ne düşünüyorsunuz? Cihazdan neler bekliyorsunuz?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler