Xiaomi: Mi 8 SE (Special Edition) Göründü

5/5

Global pazarda emin adımlarla yürüyen Xiaomi, 31 Mayıs’da yapacağı lansman’da Xiaomi Mi 8 yanı sıra sızdırılan haberlere göre Xiaomi Mi 8 SE (Special Edition) model’inide tanıtacak. Mi 8 SE (Special Edition) sürümünde 64GB/128GB depolama alanına sahip olan cihazlarda 6GB RAM’e sahip olacak. 256GB depolama kapasitesine sahip model ise 8GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Gelişmiş 3D yüz tanıma özelliği gelecek olan Mi 8 SE (Special Edition) siyah, mavi, beyaz ve altın renk seçenekleriyle gelecek.

Xiaomi 31 Mayıs’da yapacağı lansman’da yeni arayüzü MIUI 10, Mi Band 3 ve Surge S2 işlemci’sinide lansman’da duyuracak.

6 comments

 1. YASİN TASTAN dedi ki:

  Özellikleri neler hocam

  Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 2. altan dedi ki:

  Gelmeyen tanıtım tarihi yapmışlar 8=)

 3. Lopus dedi ki:

  yasotastan demiş ki:

  Özellikleri neler hocam

  Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHepsini görmek için tıklayın…

  Mi 8 ile aynı özellikte hemen hemen SE modeli 8GB RAM 256 depolama alanı, farklı bir kasa ve farklı renk seçenekleriyle gelebilir ilerleyen günlerde belli olur.

 4. buraoca2 dedi ki:

  Hocam Ekrandan Parmak izi Okuyucu gelmeyecek mi şimdi? Haberde hiç yer verilmemişte. Acaba Huawei Mate Rs gibi Mi8 SE ye özel ekrandan parmak izi okuyucu olabilir mi diye düşündürdu beni.

 5. Lopus dedi ki:

  buraoca2 demiş ki:

  Hocam Ekrandan Parmak izi Okuyucu gelmeyecek mi şimdi? Haberde hiç yer verilmemişte. Acaba Huawei Mate Rs gibi Mi8 SE ye özel ekrandan parmak izi okuyucu olabilir mi diye düşündürdu beni.Hepsini görmek için tıklayın…

  Sızdırılan görsellerde parmak izi okuyucu arka kısıma konumlandırılmış Mi8 için SE model'inide lansmanda tanıtılırsa her iki model için parmak izi okuyucu arkada olacaktır büyük bir ihtimal, ekranda parmak izi okuyucu özelliği yeni bir özellik olduğu için Xiaomi bu özelliği diğer çıkaracak olan amiral gemi cihazlarında yer verebilir.

 6. buraoca2 dedi ki:

  Peki hocam çok sağolun. Mix 3e kalabilir o zaman bu teknoloji yani. Mi serisinde ilk defa arkaya alınacak sanırım Parmak izi okuyucu.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler