Xiaomi Mi 8 Kutu ve Ön Panel Hakkında Sızan Fotoğraflar

5/5

Çin’in üretim devi Xiaomi’den gelen yeni haberler 31 Mayısta Shenzhen’den yapılacak olan bir etkinlikle yeni ürünlerin tanıtılacağını gösteriyor. Bu etkinliğe damga vurması beklenen Xiaomi Mi8 ile ilgili ise bir kutunun görseli sızdı.

Bu görsel ile birlikte Xiaomi’nin yeni modelinin Mi8 adını alacağı ihtimalinin arttığını söyleyebiliriz. Xiaomi 8.yıl dönümü için yeni çıkaracağı modele Mi8 adını verecek gibi görünüyor. Cihaz hakkında çok fazla bir detaya sahip değiliz. Fakat sızan başka bir görsel ise cihazın ön paneline ait olduğu iddia ediliyor.

Sızan görsele baktığımızda ön panelde yer alan kamera sensörlerinin tıpkı Iphone X modelinde olduğu gibi 3D bir yüz tanıma teknolojisinin yeni çıkacak olan Xiaomi modelinde yer alacağı açıkça görünüyor.

Xiaomi’nin yapacağı bu etkinliğin çok büyük ve geniş bir etkinlik olacağını düşünürsek sadece Mi8 modeli değil, yeni bir çok ürünün tanıtılacağını düşünüyoruz. Bizim en büyük beklentimiz ise Mi Band 3 ve MIUI 10 arayüzü yönünde

3 comments

 1. sagopa kajmer dedi ki:

  Xiaomi’nin iphone’nu taklit etmesini doğru
  bulmuyorum. Mi Mix’i yaparak her markanın önüne geçtin ve herkes amiral gemisi telefonunu daha farklı beklerken sen iphonu taklit et. Umarım bu ekran ile gelmez.

 2. Valeri dedi ki:

  Telefonu merakla bekliyor olmama rağmen iphone çakması bir xiaomiyi kesinlikle almam. Kendı özgün tasarımına çerçevesiz ekranına ne oldu. Açıkçası bu bir hayal kırıklığı.

 3. Emre Yavuz dedi ki:

  Oncelikle lanet olasi centigi Apple bulmadi ilk kullanmadi kimse Apple i taklit etmiyor. Bu isin oluru bu ve bu sekilde tasarlaniyor. Çentik olmak zorunda en azindan suan için. Bir bitmediniz Apple taklit etti, yok centik olmasin, yok dalga, yok kürek. Almazsiniz telefonu olur biter. Neyse saygilar.

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler