Xiaomi‘nin yakında tanıtılması beklenen Mi 7 modeli ile ilgili pek çok teknik bilgi geçtiğimiz günlerde sızmıştı. Son olarak yeni bir görsel sızıntılar arasına girdi. Sızıntı görseli doğru ise 2018 telefonlarında trend haline gelen çentikli ekranı Xiaomi Mi7’de de kullanmış durumda. Bu çentikli ekran her ne kadar beğenilmese de pek çok firmanın bu ekranı kullanacağını tahmin etmek zor olmasa gerek. Gelişmeleri takip etmeye devam ederek sizleri bilgilendirmeye çalışacağım. Bakalım son çentikli görsel doğru çıkacak mı? Bekleyip görelim…

Önceki Yazı

Xiaomi Black Shark Oyun Telefonu’nun Teaser Fotoğrafı Yayınlandı

Sonraki Yazı

Xiaomi Blackshark Oyun Telefonu’nun Video Görüntüsü Sızdı.

3 comments

  1. Kadir dedi ki:

    merhaba ne zaman tanıtılacak ne zaman satışa cıkacak bilgi var mı ??

  2. abilgen73 dedi ki:

    Hocam daha önce mobil kongrede tanıtılacağı ile ilgili birçok haber vardı. Fakat doğru çıkmadı. Tahminim Mayıs ayı içinde tanıtılır diye düşünüyorum.

  3. Sagopa Kajmer dedi ki:

    Eğer bu görsel gerçek ise, mi7 tam bir fiyasko. Xiaomi, Apple ile baş edebilecek tek marka benim için. Gerçi xiaomi severler içinde öyle olduğunu düşünüyorum. Çentikli model ile iphone çakması yapmak koskoca xiaomi için yakışık almaz bir şey. Abi seb xiaomisin seni Apple taklit etsin. Mesela mi mix Apple’ın başaramadığı bir gelişme idi ve hala da öyle. Devam ettirsene o seriyi veya aynı seriyi mi 7 ye uyarla ne bileyim. Çentikli model hiç hoş değil…!

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.