Xiaomi Mi 7 Muhtemel Özellik ve Fiyat Sızıntıları

Xiaomi’nin önümüzdeki yıl piyasaya çıkması beklenen yeni nesil  Xiaomi Mi 7 amiral gemisinin muhtemel özellikleri ve fiyatı şekillenmeye başladı. Xiaomi Mi 7, 2018 yılının ilk çeyreğinde veya ikinci çeyreğin başında kullanıcıları ile buluşması bekleniyor.

Mi7 modelinin son zamanlarda moda haline gelen çerçevesiz bir tasarım ile gelmesi bekleniyor. Cihazın, Samsung tarafından sağlanacak olan 18: 9′luk 6.01 inçlik bir OLED ekranı olması bekleniyor. Tam ekrana sahip olması beklenen modelin parmak izinin telefonun arka yüzeyine konumlandırılacağı düşünülüyor. İşlemci koltuğunda, Qualcomm’un 2018 amiral gemisi SoC olacak olan Snapdragon 845 işlemci yer alacak. SD 845 yongasının önümüzdeki ay içinde duyurulması ve seri üretimin gelecek yılın Mart ayından önce başlaması bekleniyor.

Yeni modelin, gelen bilgilere göre 3B yüz tanıma teknolojisi özelliğine sahip olması beklenmiyor; bunun nedeni, ilgili teknolojinin henüz tamamlanamamış olması olarak görülüyor. Cihazın diğer özellikleri arasında 6GB RAM, ikili arka kamera, f1.7 aralığı ile 16MP + 16MP sensör olduğu söyleniyor. Mi 7’nin Mi 6 ile aynı pil kapasitesine sahip olacağı ve özellikler arasında hızlı şarjı desteği sunacağı düşünülüyor.

Fiyat konusunda Xiaomi Mi 7‘nin 2699 Yuan’dan yani 405 Dolarda satışa çıkması bekleniyor.

Önceki Yazı

HUAWEI HONOR V10 Gerçek Görseli Sızdı.

Sonraki Yazı

Xiaomi’nin Yeni Seri Modeli R1 Sızdı.

2 comments

  1. KARESİ dedi ki:

    bu kez beklentim yüksek değil. mi note 3 te hayal kırıklığı yaşadık bakalım mi 7 nasıl gelecek..

  2. dreamumut dedi ki:

    şuan sıfır beklenti mi6 almak için mi5s i sattım ne değişti? renk siyah oldu 🙂 iyice iphoneculuk oyununa dönmeye başladı böyle bir iki yeni özellik ekleyip piyasaya çıkartıyorlar eskiden di o tuşlu blackberrylere karşı dokunmatik savaşları artık tek rakip kendileri 🙂

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.