Xiaomi Mi 6X mi geliyor dersiniz?

Geçen yıl Xiaomi, Mi 5c ve Mi 5X’i (Mi A1) modellerini, 2016 yılının Amiral gemisi olan Mi5 modelinin daha alt varyantları olarak tanıttı. Şimdi ise şaşırtıcı bir şekilde görüntüleri ortaya çıkmaya başlayan yeni modelin Mi 6X olacağı yönünde bilgiler geliyor. 

Yaklaşık bir ay önce kadar çeşitli haberlere konu olan Mi6x için şimdi ise bir arka panel görselleri internet dünyasına sızdırıldı.

Daha önceki sızıntılarda olduğu gibi arka panele dik olarak yerleştirilmiş dual bir kamera görüyoruz. Flaş ise iki kameranın orta bölümüne yerleştirilmiş.

Görselde gördüğümüz arka yüzeyde ki küçük bir delik bulunuyor. Bu bölümün parmak izi için  olmadığı çok aşikar fakat ne olduğu hakkında yorum yapmak çok zor.

Tasarımın geri kalanı Mi5x modelinde olduğu gibi kavisli bir arka yüzey ve aynı şekilde yerleştirilmiş anten yapısı bulunuyor.

Şimdiye kadar resmi bir sızıntı olmadığı hatırlatmak isteriz. Fakat Xiaomi’nin şimdiye kadar Mi6 modeli için farklı varyasyonlar çıkarmadığını düşünecek olursak yakında zamanda böyle bir modeli görmemiz olası duruyor

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler