Xiaomi Mi 6 ve Mi Max 2 Hong Kong ve Tayvan Satışları Başlıyor

Xiaomi Nisan ayında tanıttığı son amiral gemisi Mi6’yı yavaş yavaş Çin dışındaki farklı bölgelerde de satışa çıkarmaya başlıyor. Mi6 yanında Mi Max 2 satışlarının da başlayacağı son ülkeler ise Hong Kong ve Tayvan oldu.

 

 

Resmi sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruya göre Xiaomi Hong Kong’ta Mi6 ve Mi Max satışlarına 26 Haziranda, Tayvan’da ise 27 Haziran tarihinde başlayacak.

Hatırlanacağı üzere Xiaomi’nin Amiral gemisi modeli olan Mi6 5.15-inch full HD 1080p IPS ekrana, Snapdragon 835 işlemciye, 6GB RAM’e ve  64GB veya 128GB depolama alanına sahip. Phablet sınıfına dahil olan Mi Max 2 ise son derece büyk 6.44-inch full HD 1080p IPS ekrana, Snapdragon 625 işlemciye, 4GB RAM’e ve 64GB veya 128GB’lık bir depolama alanına sahip.

Tanıtım afişlerinde fiyat bilgisine yer verilmemiş ancak Hong Kong ve Tayvan’da bu cihazların satışa sunulacak olması şu anda zor tedarik edilen her iki cihaza da çok daha kolay ulaşılabileceğinin yani ülkemizde çok daha uygun fiyatlarla satın alınabileceğinin habercisi.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler