Xiaomi Mi 11 Sürekli Sorunlar ile Boğuşuyor

5/5

Xiaomi son etkinliğinde tanıttığı amiral gemisi Mi 11 serisi ile çok ses getirmişti.

Çinli dev, yeni modelini tanıttıktan kısa bir süre sonra kullanıcılar tarafından cihazın çok fazla ısındığı ile ilgili çok fazla geri bildirim ve şikayet aldı. Kullanıcıların cihazların yük altında ısınmasını normal olarak karşılasa da Mi 11 hiçbir yük altında kalmadan kendi kendine ısınma problemleri ile karşı karşıya. Bu şikayetlere çözüm henüz bulunmamış olmasına rağmen yeni bir sorun forum kullanıcıları tarafından paylaşılmaya başlandı.

Sık sık Mi 11’in Wi-Fi bağlantılarında kopmalar yaşadığı hakkında paylaşımlar yapan kullanıcılar, bu sorunun donanımsal yada yazılımsal olduğu hakkında bir cevap beklerken, Mi Forum yöneticileri açılan şikayet konularını kapatarak sorunu saklamaya çalışıyor gibi göründü.

Bize göre yazılımsal olduğunu düşündüğümüz bu sorunlar için henüz Xiaomi bir güncelleme yada düzeltme yayınlamadı. Fakat çok geçmeden bir düzeltme geleceğini düşünüyoruz.

1 comment

  1. Burak dedi ki:

    Mi 11 lite 5g Ne 256 GB lik versiyonu telefonumda açma kapama tuşu içine kaçmaya başladı azıcık unceleyince tüm kullanıcıların bu sorunları yaşadığını fark ettim bununla ilgili telefonlara toplama kararı cikarirmasini dusunuyorum

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler