Xiaomi Line Free ve Mi Youth Edition Model Bluetooth kulaklıkları piyasaya sürüldü.

Mi 10 Youth Edition’ın lansmanı sırasında Xiaomi ayrıca iki yeni kulaklık  modeli duyurdu  :  Xiaomi Line Free  Bluetooth kulaklık  ve  Mi Youth Edition Bluetooth kulaklık  .

Xiaomi Line Free Bluetooth kulaklık  , boyun askısı tasarımına ve manyetik entegre kulaklığa sahiptir. Ürünün siyah ve beyaz olmak üzere iki rengi vardır . Kulaklıklı mikrofon setinin özel bir özelliği, kulaklıklı mikrofon setinin  yalnızca 80 ms’lik çok düşük bir gecikmeye sahip olmasına yardımcı olan Qualcomm’un uyarlanabilir  atpX teknolojisinin kullanılmasıdır .

Xiaomi Line Ücretsiz Bluetooth kulaklık

 

Bluetooth kulaklıklar, Qualcomm’un  düşük güce sahip üst düzey bir ses yongası olan QCC5125 ses yongası ile donatılmıştır  . Bununla birlikte, DSP  ve  cVC  teknolojisinin kombinasyonu  net ses ve aramalar yapılmasına yardımcı olmaktadır.Ses seviyesini kontrol etmek ve müziği durdurmak / oynatmak için bir kontrol anahtarı kümesine sahiptir. XiaoAI , Siri ve Google Asistanları desteklemektedir.

Mi Youth Edition Bluetooth Kulaklık  , öncelikle bir aramanın gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış tek kulaklı bir kulaklıktır. Ürünün tasarımı, birkaç yıl önce piyasaya sürülen temel Mi Bluetooth kulaklığa benzer.

Kulaklık 6,5 g ağırlığındadır   ve Bluetooth 5.0  bağlantısını desteklemektedir. Ürün ayrıca ses kontrol düğmeleri ve müzik çal / durdur ile donatılmıştır. Kullanıcılar ayrıca parçaları değiştirmek, reddetmek veya çağrıları kabul etmek için düğmeleri kullanabilir . Mi Youth Edition  , en iyi ses kalitesi için gürültüyü azaltmak amacıyla DSP teknolojisini  kullanır .

Xiaomi Line Ücretsiz Bluetooth kulaklık

Mi Youth Edition kulaklıklar  dayanıklılık ve kayma direnci için nano dış yüzeyle kaplanmıştır. kulaklıklı mikrofon setini  aynı anda 10 metre içinde iki cihazla eşleştirilebilirsiniz  .

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler