Xiaomi Kompakt Mini Projeksiyon 2 Tanıtıldı!

Xiaomi’nin ülkemizde de resmi olarak satılan ve çok sevilen Mini Projeksiyonu güncellendi! Mini Projeksiyon 2 tanıtıldı!

Küçük ve taşınabilir tasarıma sahip projeksiyon boyutuna oranla “dolu dolu” geliyor diyebiliriz. Çin’de satışa çıkacak üründe Xiaomi’nin kendi asistanı yüklü olarak gelecek. Global versiyon üründe Google asistan ve Alexa desteği olabilir. Genel tasarım çizgisi önceki modelle paralel olan cihaz şık ve minimal çizgisini koruyor. 115 x 150 x 150 mm boyutlarındaki cihaz yalnızca 1.3kg Ağırlığa sahip.

Uzun ömürlü LED Ampulü 460 lümene kadar parlaklık sunarken cihaz maksimum 1920×1080 pixel çözünürlük sunabiliyor. Yani 60 veya 120″ boyutlarında Full HD görüntü çıkışı sağlayabiliyor diyebiliriz. 2GB RAM 16GB dahili depolamaya sahip cihazın içerisinde TV Box benzeri arayüz yüklü olarak geliyor yani cihazı kullanabilmek için herhangi bir medya kutusu ihtiyacınız bulunmuyor.

Mijia Mini Projeksiyon 2 10W gücünde 2 adet hoparlöre ve yazılımsal olarak Dolby Audio desteğine sahiptir. Cihazın Çin fiyatını Euro cinsine çevirdiğimizde 294 Euro gibi bir rakamla karşılaşıyoruz. Ülkemize gelecek olan Global versiyon da muhtemelen benzer fiyata sahip olacaktır. 

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler