Xiaomi kablosuz kulaklık ürününe bir yenisini daha ekledi!

Xiaomi kablosuz kulaklık ürününe bir yenisini daha ekledi!

 

Çinli teknoloji devi Xiaomi, bugün Çin’de yeni Bluetooth kulaklığını duyurdu.

Xiaomi, bugün  40 saate kadar pil ömrü sunan yeni Bluetooth kulaklığını tanıttı. Ayrıca, bu kulaklık 180 dereceye kadar da dönebiliyor

Çinli teknoloji devi, akıllı telefonlarının yanı sıra Bluetooth kulaklıkları ve diğer giyilebilir teknolojik ürünlerinin kategorisini de genişletmeye devam ediyor. Son olarak bugün Xiaomi, muhteşem özelliklere sahip yeni bir bluetooth kulaklığını daha duyurdu. Tam 180 derece dönebilen ve 40 saat pil ömrü sunan bu kulaklık, bütçe dostu fiyatıyla da adeta yok satacak.

Xiaomi Bluetooth Headset Pro olarak adlandırılan bu ürün, hayatınızın her yerinde kullanılabilecek. Ayrıca,  25 €‘luk bütçe dostu fiyatıyla da kullanıcıları kendine çekebilecek. 12 gramlık hafif bir ağırlığı olan bu kulaklık, rahat bir tasarıma sahip ve günlük kullanımlarınız da kesinlikle kulağınızdan düşmez. Ayrıca, içerisinde barındırdığı çift ​​mikrofonlu gürültü azaltma algoritması sayesinde de, sesi size en iyi şekilde iletecektir. Yani Headset Pro ile çevredeki seslere aldırış etmenize gerek kalmayacak.  Peki şarj durumu nasıl olacak?

Xiaomi, bu kulaklığı ile sizlere tam 40 saatlik pil ömrü sunuyor. Yani tek şarjın ardından bu cihazla 8 saat kesintisiz  telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Buna ek olarak, cihazın kutusu da kulaklığı tam 4 kere şarj edebilecek büyük bir kapasiteye sahip. Yani kutuda yer alan 600mAh hücre sayesinde bu kulaklığı toplamda 4 kere şarj edebileceksiniz.

Kaynak

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler