Xiaomi Huami Amazfit’in Lite Versiyonu geliyor

5/5

Giyilebilir akıllı cihazlar içinde lider konumda olan Xiaomi üst düzey özelliklerle donatılmış Amazfit akıllı saatinin lite versiyonunu piyasaya çıkamaya hazırlanıyor. Mi Band 1, Mi Band 1S ve Mi Band 2 ile birlikte giyilebilir akıllı cihazlar piyasasındaki Fitbit ve Apple hegemonyasını yerle bir ederek en büyük üretici durumuna gelen Xiaomi en son IDC raporlarına göre sadece Mi Band ile 3.6 milyonluk bir satış rakamına ulaştı.

 

 

Her iki Mi Band serisinin de üreticisi olan Huami Amazfit markası ile de pastadan oldukça ciddi bir pay kapma niyetinde. Amazfit akıllı saat, Amazfit akıllı bileklik gibi ürünleri olan Amazfit serisine şimdi de Amazfit akıllı saat lite versiyon ekleniyor.

 

 

Geçtiğimiz yıl içerisinde 133$ seviyesinden piyasaya sürülen Amazfit akıllı saatin küçük kardeşi lite versiyon 470 yuanlık yani 78$’lık fiyatıyla oldukça tercih edilebilir bir ürün gibi görünüyor. Ne dersiniz sizce bu fiyata alınabilir mi?

 

5 comments

 1. Skorpi dedi ki:

  Hocam, Allah aşkına durun be ya…daha henüz Xiaomici olduk…|(
  Şaka bir yana da, bu Mi Band larla ilgili etraftan hiç de iyi şeyler duymuyorum…bunları satın almaksızın, Test etme imkanı mevcut mu acaba?
  Bu Amazfit Lite siyahı hoşuma gitmedi değil….alma ihtimalim olabilir….

  MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 2. Hasan ÖZKAN dedi ki:

  İyi olarak duymadığınız şeyler nedir hocam tam olarak çalışması ile ilgili mi? Skorpi

  Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 3. Skorpi dedi ki:

  Sadece bu forumda okuduklarım… çoğu problem ve şikayet de sanırım kullanıcı hatasından kaynaklı… Malum millet olarak genelde Teknoloji özürlüyüz…

  MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

 4. Hasan ÖZKAN dedi ki:

  Çok sorunsuz cihazlar hocam ve çok fazla satılıyor . Tabi bu kadar çok satılınca şikayette çok genel olarak da kullanıcılar açtıkları mi hesaplarını unuttukları için tekrar bağlanamıyorlar buna da yapacak birşey yok maalesef

  Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler