Xiaomi GAN 2-in-1 10000mAh Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazını Tanıttı.

Xiaomi GAN 2'si 1 Arada 10000mAh Güç Bankası Çin'de Çıktı

 

Xiaomi En son ürünü Xiaomi GaN 2’si 1 arada 45W Taşınabilir Şarj Cihazını Tanıttı. Cihaz hem şarj cihazı hem de powerbank görevi görüyor.

Xiaomi GaN 2’si 1 arada 103 x 64 x 30mm boyutlarında.

90 ° katlanabilir pim ile kompakt boyut ve kolay saklama.

Sadece cep telefonlarını değil, aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızda şarj edebilirsiniz.

 

 

Xiaomi GAN 2'si 1 Arada 10000mAh Güç Bankası Çin'de Çıktı

 

cihazda 10.000 mAh pil bulunuyor. QC3.0, SCP, FCP, AFC ve diğer hızlı şarj protokollerini destekler. Aynı zamanda PD3.0 çift yönlü hızlı şarjı da desteklemektedir. Son olarak, bu cihaz çıkış akımını, voltajı ve gücü akıllıca ayarlar. Bu özellik sayesinde, kulaklık ve akıllı saatler gibi diğer küçük cihazları güvenle şarj edebilirsiniz.

 

45W şarj kapasitesi ile dizüstü bilgisayarınıza etkili bir şekilde güç sağlayabilirsiniz. Bu cihazın iki sürümü vardır. USB Type-C + Type-C çift bağlantı noktası ve USB Type-C + USB çift bağlantı noktası vardır.
Xiaomi GAN 2'si 1 Arada 10000mAh Güç Bankası Çin'de Çıktı
“Galyum Nitrür” için yaygın olarak kullanılan bir kelime olan “GaN” yeni bir tür yarı iletken malzemedir. Geniş bir bant genişliği, yüksek ısı iletkenliği, yüksek sıcaklık direnci, radyasyon direnci ve asit / alkali direnci vardır. Bu malzeme ayrıca yüksek mukavemet, sertlik ve diğer özelliklere sahiptir.
Bu cihazın normal fiyatı 228 $. Ancak, ön siparişe katılırsanız, 199 $ karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca, bu cihaz ücretsiz C Tipi – C Tipi 60W veri kablosuyla birlikte geliyor. 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler