Xiaomi Fotoğraf Albümü-Editör uygulaması 1.2.2.4.1 sürümüne güncellendi

Xiaomi Fotoğraf Albümü-Editör uygulaması 1.2.2.4.1 sürümüne güncellendi ve bu güncellemede sihirli silme “Akıllı Temizleme” özelliği Redmi Note 11/12 serisi, Redmi K40/50 serisi ile uyumlu hale getirildi. İşte güncelleme detayları:

Sihirli silme “Akıllı Temizleme” özelliği Redmi Note 11/12 serisi, Redmi K40/50 serisi, Xiaomi Mi Tablet 5 serisi, Xiaomi Civi, Xiaomi MIX Fold serisi, Xiaomi MIX 4 ile uyumludur.

Albüm düzenleme performansı optimize edildi, bazı sorunlar düzeltildi ve deneyim geliştirildi.

Daha önceki 64-bit versiyonunda Xiaomi Fotoğraf Albümü-Editör uygulaması V1.0.3.0.6, Redmi modellerine uygun olarak “Özel Çerçeve” özelliğini güncelledi. Magic Silme “Akıllı Temizleme” özelliği ise Xiaomi 12S / 12 serisi, Xiaomi Civi 2/1S serisi, Xiaomi Mi Tablet 5 serisi, Redmi K60 serisi ile uyumlu hale getirildi. Ayrıca “Yüz Şekillendirme” ve “Vücut Güzelleştirme” fonksiyonlarını desteklerken, birçok düzenleme şablonu ve geçiş efekti ekledi. Yeni özel çerçeveler, film filtreleri ve 8K video düzenleme gibi özelliklere de destek sağlandı.

Xiaomi MIUI “Akıllı Temizleme” işlevi 2017 yılında (MIUI 9 geliştirme sürümünden itibaren) kullanılmaya başlandı ve fotoğraflardaki karmaşayı, çizgileri ve insanları hızlı bir şekilde silme olanağı sundu. Retouching ve PS yapmadan sadece birkaç basit adımda profesyonel kalitede fotoğrafçılık üretebilmek bu uygulama ile çok kolay hala geldi.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler