Xiaomi, Diş Beyazlatma Ekipmanını Kablosuz Şarjla Piyasaya Sürüyor!

avatar.png

Bugün, Xiaomi başka bir yeni ürün çıkardı, Diş beyazlatma makinesi DR.BEI W7, Dişleri rahatça beyazlatma yeteneği ile mavi ışıkla beyazlatma teknolojisi yüksek verimlilik ve güvenlik getiriyor.  Güçlü dişler, parlak beyaz bir gülümseme için mükemmel seçim. Diş beyazlatma makinesi DR.BEI W7 kullanıcılar için oldukça uygun tasarlanmıştır. Kompakt boyut 99 × 65 mm.

avatar.png

Cihaz oldukça hafiftir, kullanım sırasında kullanıcıların ağız yorgunluğuna maruz kalmasına neden olmaz. Cihazın plastik tepsisi oldukça esnek, yumuşak ve fittir, yanma ağrısına, kullanırken rahatsızlığa neden olmaz. Kompakt bir tasarımla, kullanıcılar rahatça okula, işe götürebilirler.

avatar.png

Diş beyazlatma makinesi DR.BEI W7, lekeleri gidermek ve dişleri beyazlatmak için jel ile birlikte kısa dalga ve gelişmiş mavi ışık teknolojisini kullanır ve kullanıcılar için parlak, güçlü dişler oluşturur. 480 ışık kılavuzu tüyüyle birlikte, ışığın dişlere daha kapsamlı bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olmak için ışığı yönlendirme yeteneği ile donatılmıştır.  Aynı zamanda, dişlerin her zaman güçlü ve sağlıklı olmasını sağlamak için dişlerde yan etki bırakmaz.

avatar.png

Ek olarak, diş beyazlatma makinesi DR.BEI ayrıca bir masaj moduna sahiptir.  Masaj motoru, kullanıcı için hoş ve rahat bir his yaratmak için diş etlerine masaj yapabilen 11.000 rpm’ye kadar bir hıza sahiptir. Her gün sadece 10 dakika düzenli fırçalama ile birlikte kullanıcıların parlak, güçlü ve beyaz dişlere sahip olmasını sağlayacaktır.  Ürün 8 günlük kullanımdan sonra en iyi sonuçları verir.

avatar.png

Xiaomi Kablosuz Şarj Diş  Beyazlatma Ekipmanı 109.99 $

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler