Xiaomi DC İnvertör Smartmi Klima’sını Piyasaya Sürdü

Ekolojik zincir şirketi Zhimi Bilim ve Teknoloji şirketi, geçen yıl Ağustos ayında Smartmi DC inverter klima cihazını ilk kez tanıttı. Cihaz 4399 Yuan (~ $ 660) fiyat etiketi ile piyasaya sürüldü ancak o zamandan beri Pekin, Şanghay, Guangzhou, Shenzhen, Suzhou, Hangzhou, Changzhou ve Wuhan dahil olmak üzere Çin’deki yaklaşık sekiz şehirde mevcuttu.

Smartmi DC Inverter klima cihazını benzersiz kılan enerji verimliliği seviyesi. Smartmi Air Conditioner 1.5HP güç sınıfıyla birlikte gelip. Hitachi tarafından sağlanan ve normal kompresörden daha az enerji tüketen, ancak yine de güçlü bir sıcak ve soğuk performans sağlayan bir DC dönüştürücü kompresörden oluşur. Soğutma kapasitesi 3500 W, ısıtma kapasitesi 4500 W ve hava hacmi 700 m³ / sa.

Smartmi DC Inverter klima aynı zamanda düşük gürültülü özelliğine sahip olup güçlü verimli NIDEC DC motoru ve çapraz akışlı fan motoru ve Panasonic tarafından sağlanan aksiyal fan motorundan oluşmaktadır. Klima, enerji istatistiklerini kontrol edebileceğiniz ve 0,1 ° C hassasiyetle hassas bir sıcaklık seviyesi ayarlayabileceğiniz Smartmi Air uygulamasıyla kontrol edilebilir. Ayrıca uzaktan kumanda ile birlikte gelmektedir. Mi Air Purifier Pro’nun ile benzer bir OLED ekranı meevcut.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler