Xiaomi Çocuklara Yönelik Akıllı Saati Mi Bunny Watch’ı Tanıttı.

Xiaomi bugün gerçekleştirdiği etkinlikte sadece Mi A2 ve Mi A2 Lite modelini tanıtmakla kalmadı bir de akıllı saat tanıttı ancak bu herkese hitap eden bir saat değil çocukların kullanımına yönelik geliştirilen Bunny Watch ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Nano Sim slotuna sahip saat 4G Desteği ile birlikte geliyor yani sürekli İnternete bağlı olarak çalışabiliyorken çocuklara yönelik tasarlanması sebebiyle oldukça hafif. Saatin ağırlığı yalnızca 51 gram. Saatin 320 x 360 pixel çözünürlüğü olan 1.41 inçlik Amoled bir ekranı bulunuyor ve 2MP Çözünürlüğünde HD çözünürlükte kamerası mevcut. 140-220mm pembe ve mavi plastik kayışları bulunan saatin GPS desteği de mevcut bu sayede kolayca takip edilebiliyor.

Cihazın batarya kapasitesi hakkında herhangi bir bilgi verilmezken yalnızca 50 dakikalık bir şarj işlemi ile 30 saat kullanılabildiği belirtiliyor. Cihazın IPX7 Sertifikası bulunuyor bu da demek oluyor ki çocuklar ellerini yıkarken saati çıkarmasalar bile saat bu sudan zarar görmüyor. Saatin fiyatının ise 90 Doları geçmeyeceği belirtilmiş.

Siz bu saat hakkında ve genel olarak akıllı çocuk saatleri hakkında ne düşünüyorsunuz ? Kendi çocuğunuz için böyle bir saat satın alır mıydınız ?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler