Xiaomi Çin’de Çok Amaçlı Katlanabilir Fanı Tanıttı.

Xiaomi Çin'de Çok Amaçlı Katlanabilir Fan Çıkardı

 

Xiaomi, her yıl çok sayıda ürün piyasaya sürüyor. Birçok  kişi  Xiaomi’nin sadece bir akıllı telefon şirketi olduğunu düşünürken, her yıl akıllı telefonlardan daha fazla ev ürünü piyasaya sürüyor. Şirket son zamanlarda çok amaçlı katlanabilir bir fan çıkardı. Yeni Xiaomi fanı, odadaki havanın dolaşımına yardımcı olan bir nemlendirme ve arıtma fanıdır. Bu nedenle nemlendirici,  hava temizleyici ve bir fan olarak kullanılabilir. Öenmli Özelliklerinden biride kablosuz kullanma imkanı sunması.

 

Xiaomi fanı kafaları 120 ° sola ve sağa ve 360 ​​° yukarı ve aşağı hareket ettirmelerini sağlayan yenilikçi kademesiz şaft tasarımı ile birlikte geliyor. Ayrıca, iç havayı tamamen dolaştıran ve tüm odayı soğutan ultra geniş açılı bir hava kaynağı bulunuyor.

 

Xiaomi Çin'de Çok Amaçlı Katlanabilir Fan Çıkardı

Bu yeni fanın tasarımının ilginç bir parçası, tek parça kesintisiz bir tasarım kullanmasıdır. Tüm vücut çevresinde herhangi bir vidayı göremezsiniz. Tüm fan yaklaşık 1.53 kg ağırlığındadır ve sadece 3 adımda çok daha küçük bir boyuta kolayca katlanabilir. Katlandığında, bu taşınabilir fan yatağın altına ve kanepenin altına sıkışabilir fazla yer kaplamaz.

 

Kontroller için, LCD dokunmatik modunu ve uzaktan kumanda kullanabilirsiniz. Uzaktan kumanda için çalışma mesafesi 80 metredir. Ne yazık ki, şu an için bu cihazın fiyatı veya kullanılabilirliği hakkında bilgi yok.

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler