Xiaomi Blackshark 3 Geliyor!

Xiaomi’nin bir türlü ülkemize gelmeyen oyuncu telefonu serisi Blackshark güncelleniyor! Yeni telefon ile İlgili gelişmeler var.

Xiaomi bu yıl oyuncu telefonunu 2 versiyon olarak piyasaya sürecek. Blackshark 3 ve 3 Pro adlarını alması beklenen cihazların bazı teknik özellikleri Lei Jun tarafından paylaşıldı. Blackshark 3 Pro modelinde 5000 mAh kapasiteli bir pil bulunurken Pro olmayan versiyonda bizler 4720 mAh pil göreceğiz.

Lei Jun tarafından paylaşılan diğer bir bilgi ise cihazın pilinin 2 parçalı olacağı ve 65W hızlı şarj desteği ile 15 dakikalık şarj, cihazı %60 pil seviyesine ulaştıracak. Yine paylaşılan videodan gördüğümüz diğer bir detay ise cihazın arkasında üzerinde Tencent Games yazılı bir modül bulunacak. Bu modül ile birlikte cihazları oyun oynarken herhangi bir sorun yaşamadan şarj edebilmek münkün olacak. (Genelde cihazlar şarj olurken cihazı yan tutarken oyun oynamak zor oluyor bildiğiniz gibi)

120hz tazeleme hızına sahip ekran Snapdragon 865, 16GB RAM ve  özel bir sıvı soğutma teknolojisinin cihazlarda bulunması bekleniyor. 3 Mart tarihinde tanıtılması beklenen 2 cihazın da tüm detaylarına ancak lansmanda hakim olacağız.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler