Xiaomi Black Shark Adlı Oyun Telefonu Üretecek

Xiaomi ilerleyen zamanlarda çıkaracak olan ve ilk olacak Xiaomi Black Shark Adlı Akıllı oyun telefonu’nun özellikleri şekillenmeye başladı. Afişi yayınlanan cihazın en  güncel oyunları oynatabilecek kapasiteyle göze çarpan Black Shark oyuncu telefonu daha güçlü bir donanım ile gelecek. 
 
Snapdragon 845  işlemci yonga seti ile çıkarılması beklenen cihaz, Adreno 630 GPU performans’ı sunacak. 8GB RAM 256GB Android 8.0 işletim sistemi ile gelebilir. 
 
Ekran tarafında ise 2160x1080P çözünürlük ve çift ön hoparlör yer alabilir. Verimli bir soğutma sistemi ile donatılması beklenen cihaz yeşil ve siyah renklerle gelmesi ise diğer ihtimallerden, Oyun için tasarlanacak olan telefon Razer adlı Akıllı telefona  rakip olabilir. Xiaomi Black Shark Oyun telefon’u ne zaman çıkacağı hakkında net bir bilgi olmazken Xiaomi Black Shark şirketi ile önümüzdeki 3 yıl boyunca JD. Com’s online mağazasıyla anlaşma imzaladı, pazar dışında bile dağıtım ve promosyon garantisi sözü verdi. Xiaomi oyuncu telefonu Nanchang Black Shark Technology Co Lmt. şirketi işbirliği ile üretilecek.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler