Xiaomi Akıllı Wireless Mouse Pad’ini Duyurdu!

Xiaomi, Oyun klavyesi ve oyun Mouse’sini piyasaya sürdükten sonra bugün yeni akıllı mouse pad’ini piyasaya sürdü. Xiaomi akılllı mouse pad, Gaming mouse’ye dayanan kablosuz aydınlatma ve RGB aydınlatma efektleri desteği ile birlikte geliyor. Öte yandan oyun için tasarlanan ürün, sensör performansını ve mouse hızını arttıran kaplama ile tasarlanmış. Firma akıllı mouse pad’inin bu sene Alman Red Dot tasarım ödülünü aldığını açıkladı.

Kablosuz şarj için, kablosuz farenin yanı sıra cep telefonunu 7.5w gibi bir değerle şarj’da edebilen Qi kablosuz şarj modülü ile geliyor. Firma %75’lik şarj verimliliğine sahip olduğunu iddia ederken, Mouse pad’te, şarj kısmına yerleştirilen cihazın şarj edilebilir bir cihaz olup olmadığını belirleyen akıllı bir çip bulunuyor. Ayrıca cihaz tam şarj olduktan sonra otamatik olarak şarjı kapatan sıcaklığı kontrol eden özelliğide bulunuyor.

Xiaomi akılllı mouse pad’te aydınlatma modunu değiştirmek için şağ üst köşede aleminyum alışımlı bir top mevcut. RGB ışık rengini değiştirmek için, 16,8 milyon renk desteğiyle sağ ve sol tarafa döndürebilir.

Bluetooth özelliğini kullanarak bilgisayarın ses düzeyinide kontrol etme imkanı sağlıyor. 355×255 ölçülere sahip olup 196 grm. ağırlığında. TPU kaymayı önleyen bir malzemeyle üretilirken, Xiaomi akıllı mouse pad (39$) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

https://youtu.be/_mcJrMFvcyg

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler