Xiaomi akıllı Mobil Klimayı piyasaya sürdü.

Xiaomi Akıllı mobil klima incelemesi

 Çinli bir şirket olan NEW WIDETECH tarafından üretilmiştir ve 1.599 yuan (~ 226 $) fiyat etiketi piyasaya sürüldü.

Xiaomi Akıllı Mobil Klima Özellikleri:

Yeni mobil klima, Mi Hava Arıtıcı ile aynı boyuttadır, ancak alt kısmında evrensel bir tekerlek vardır. Böylece, yemek pişirirken veya evin başka bir yerinde mutfağa kolayca taşınabilir. Daireler, ofis alanları, mutfaklar hatta açık hava etkinlikleri gibi herhangi bir yerde kullanıma uygundur.

YENİ WIDETECH Akıllı Mobil Klima 11-17 metrekarelik alanlarda verimli alışır. Air-con, bölünmüş ünite tasarımı kullanmaz ve bu nedenle dış üniteye gerek yoktur. Sadece yaz sıcaklığını karşılamakla kalmayan, aynı zamanda yağışlı mevsimde nem alma işlemini gerçekleştiren üç hava kaynağı (ayarlanabilir çift hızlı rüzgar hızı), soğutma ve nem alma fonksiyonlarını gibi özellikleri vardır.

Mobil klima susuz bir tank tasarımına sahiptirMakine ayrıca bazı hava temizleme işlevlerine sahiptir. Dahili gümüş iyon filtresi ile evinizi bakterilerden arındırabilirsiniz. Aynı zamanda havadaki tozu ve diğer parçacıkları etkili bir şekilde filtreler ve üflenen rüzgarı daha taze ve rahat hale getirir.

Buna ek olarak, dahili bir Wi-Fi işlevine sahiptir ve MIJIA uygulaması aracılığıyla bir akıllı telefonla eşleştirilebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler