Xiaomi Akıllı Çamaşır Kurutucu.

Xiaomi Bunu da Yaptı! Xiaomi Akıllı Çamaşır Kurutucu!

Akıllı telefonlar, tabletler, giyilebilir teknoloji ürünleri ve daha niceleri. Xiaomi teknolojinin her alanında faaliyet gösteren dev bir firma olarak yoluna emin adımlarla devam ediyor. Su kalitesi ölçme kalemi, akıllı bitki saksısı gibi spesifik ürünlerle de dikkat çeken firma yine bir günlük yaşam gerecini teknolojiyle bir araya getiriyor. Xiaomi akıllı çamaşır kurutucu.

Neredeyse herkes yıkadığı çamaşırları kurutmak için evinde bir çamaşır askısı bulundurur. Balkonlar da bu konuda güzel alternatiflerdir ama sürprizlere açıktır. Şimdi ne anlatıyor bu ya diye düşünüyor olabilirsiniz fakat Xiaomi’nin yeni ürünü tam olarak bu alanda yer alıyor. Çamaşırlarınızı kuruturken artık teknolojiden faydalanabilirsiniz. Kurutma makinelerinin aksine standart tip askı tasarımında olan bu kurutucu Mr. Bond M1 Smart Dryer ismiyle satışa sunulacak. Kurutma esnasında sıcak hava üfleyen bir de Pro versiyonu da mevcut.

Katlandığında 1000 mm x 316 mm x 73 mm ölçülerindeki kurutucu açıldığında 1690 mm x 496 mm x 156 mm ölçülere ulaşıyor. Duvara asılan kurutucunun asansör mekanizması mevcut. Kendi ağırlığı 8 kg olan Mr. Bond M1, 30 kg ağırlık taşıyabiliyor. Mi Home uygulaması ile kontrol edebileceğiniz kurutucunun çalışma saatlerini kendiniz ayarlayabilir, çamaşırların ne kadar süredir askıda olduğunu kontrol edebilirsiniz.

kurucu aynı zamanda düşük güç tasarrufu ile dikkat çekiyor. 136$ ve 196$ satış fiyatı ile piyasaya sürülen cihaz Xiaomi’nin ürün geliştirme konusunda çok yönlü olduğunu gösteriyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler