Xiaomi Akıllı Aydınlatma Sistemleri.

avatar.png

Evinizde akıllı aydınlatma sistemi kullanmak istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizin için derlediğim listeye göz atmak güzel bir başlangıç noktası olabilir.

Mi LED Akıllı Ampul

avatar.png

Xiaomi’nin akıllı ışıklar açısından en iyi bilinen ürünü Mi LED Akıllı Ampul’dür. Açmak, kapatmak ve hatta renk seçmek için uzaktan kontrol edebileceğimiz geleneksel akıllı ampuldür.

Mi Akıllı Led Masa Lambası

avatar.png

Ev ya da ofis ortamında masa başında çalışanlar için kusursuz bir aydınlatma sunuyor. Wireless desteği sayesinden tamamen akıllı telefonlar üzerinden kullanabileceğiniz Xiaomi Mi Akıllı LED Masa Lambası farklı renk, parlaklık seçeneklerine ekstra okuma, PC gibi modlara sahiptir. Minimalist anlayışla tasarlanan lamba masanıza gerçek bir şıklık katacaktır.

Mi Başucu Lambası 2

avatar.png

Xiaomi’nin en yüksek fiyata sahip lambalarından biridir, ancak aynı zamanda en eksiksiz olanıdır. Dokunmatik kontrol tasarımı: basit dokunma parlaklığını ayarlama / renk değiştirme / gecikme kapatma / ışık modunu istediğiniz gibi değiştirme. Işığını Wi-Fi veya Bluetooth üzerinden kontrol edebilirsiniz.16 milyon renkten istediğinizi kullanın, uygun ışık için renk sıcaklığını ve parlaklığı ayarlayın, yüksek renk oluşturma indeksi olan yüksek kaliteli LED ile profesyonel optik tasarım.

Xiaomi Yeelight Akıllı Ambiyans Lambası

avatar.png

İster odanız ister oturma odanız olsun, yaşama alanınızdaki havadan sıkıldıysanız ve bunu değiştirmenin yollarını arıyorsanız Xiaomi’nin akıllı ambiyans lambası sayesinde saniyeler içerisinde bulunduğunuz ortamın havasını değiştirebilirsiniz ve bunu yerinizden kalkmadan yapabilirsiniz.

avatar.png

Telefonunuza indireceğiniz bir uygulama sayesinde akıllı ambiyans lambanızı açıp kapatabilir ya da ışığın aydınlatma derecesini kontrol edebilirsiniz. İsterseniz tamamen aydınlık isterseniz daha loş bir ışık kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mijia Hareket Sensörlü Gece Lambası

avatar.png

Işığa duyarlı olan hareket sensörlü Mijia gece lambası ile evinizin koridorlarında, elbise dolabınızda ve pratik olarak hızlıca aydınlatmak istediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Mijia gece lambası ışık sensörü sayesinde gündüzleri çalışmaz, hareket sensörü sayesinde geceleri 7 metre mesafeye kadar tüm objeleri algılar ve ortamı aydınlatır.

Akıllı Led Tavan Lambası

avatar.png

WiFi ve Bluetooth ile uzaktan kumanda sağlayan geleneksel olarak tasarlanmış tavan lambası. Farklı sıcaklıklarda ayarlanabilir beyaz ışık sunar ve 32 santimetre çapındadır.

Yeelight Lightstrip Plus

avatar.png

Televizyonunuzun, raflarınızın, masalarınızın veya herhangi bir büyük düz yüzeyin arka kısmını aydınlatmak için kullanabileceğiniz Wifi bağlantılı bir LED şerit. RGB LED’leri sayesinde beğenimize bir renk tonu yapılandırabiliriz, bu nedenle oturma odanıza bir renk dokunuşu vermek çok renkli bir çözümdür.

avatar.png

Yeelight Xiaomi Led Kolye Işık

avatar.png

Bu lamba Yeelight kataloğundaki en çekici lambalardan biridir. Maksimum 1700 lümen parlaklık sunan çok minimalist bir tasarım sarkıttır. 33W tüketir ve 90 santimetre genişliğindedir, tavandan 0.5 metre ila 1.5 metre arasında bir düşüşe ulaşabilir.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler