Xiaomi 13 Ultra Fiyatı Beklenenden Daha Uygun Olacak

2023 yılında piyasaya sürülen Xiaomi 13 Ultra güçlü bir işlemci, geniş bir ekran ve çok yönlü bir kamera sistemi de dahil olmak üzere tüm üst düzey özelliklere sahip ultra-premium bir akıllı telefon olarak dikkat çekiyor. Telefon başlangıçta Çin’de piyasaya sürüldü, ancak yakın zamanda dünyanın diğer bölgelerinde de satışa sunulacak.

Lansmanından bu yana, Xiaomi 13 Ultra’nın küresel fiyatıyla ilgili birkaç sızıntı oldu. Bir rapor, telefonun Avrupa’da 1.499 Euro fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğini öne sürdü. Ancak, yeni perakendeciler şimdi telefonun daha ucuz olabileceğini söylüyor.

BİR PERAKENDE FİYATI İLE AÇIKLANAN XIAOMI 13 ULTRA FİYATI

 

 

Xiaomi 13 Ultra, birkaç Avrupa ülkesinde rekabetçi bir fiyatla listelenmeye başladı. Telefon, Hollanda perakendecisi Belsimpel ve Alman perakendeci Gomibo aracılığıyla sırasıyla 1.299 Euro ve 1.277 Euro fiyatlarla satılmakta. İrlanda’da ise telefon 1.320 Euro fiyatla listelenmiş.

Bu fiyatlar, 12/512GB varyant için geçerli ve ayrıca 90W şarj cihazı, kablo ve kılıf içermekte. Bu özellikler ve fiyatlar göz önüne alındığında, Xiaomi 13 Ultra, Galaxy S23 Ultra (benzer bir yapılandırma için 1.460 Euro) ve iPhone 14 Pro Max (512GB depolama alanıyla 1.696 Euro) ile rekabetçi bir konumda diyebiliriz. Ancak unutmayalım ki bu resmi Xiaomi fiyatı değil, bu yüzden bunu biraz temkinli bir şekilde değerlendirmenizi öneririz.

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler