Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 ve Xiaomi 12T, Android 14 Güncellemesi Yüklenmeye Hazır

Merhaba Xiaomi hayranları,

Android 14 Geliştirici Önizleme Programına hoş geldiniz. Android 14 Geliştirici Önizleme Programı, uygulamanızın bir sonraki Android sürümü için uyumluluğunu ve gelişimini iyileştirmek için gereken tüm özellikleri sağlar. Şu anda, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 ve Xiaomi 12T Android 14 Geliştirici Önizleme Programı için mevcut ve geliştiricilerin ücretsiz olarak kullanabileceği bir programdır. Önizleme sürümünü yükleyin ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başlamadan önce:

  1. Android 14 Beta’ya yükseltmeden önce lütfen verilerinizi yedekleyin.
  2. Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 ve Xiaomi 12T. için Android 14 Beta sürümünü indirin.
  3. Fastboot yöntemiyle Android 14 Beta sürümüne kaydolun.

Opt-out veya fabrika ayarlarına geri dönmek isterseniz, Fastboot modundan yapabilirsiniz:

1- Cihazı kapatın. 2- Fastboot moduna girmek için Ses azaltma düğmesine ve Güç düğmesine 4-5 saniye boyunca basın.

Geri bildiriminiz varsa, Geliştirici Önizleme dahilinde bulunan Android Beta Geri Bildirim uygulaması aracılığıyla bize bildirin.

Android 14 Geliştirici Önizleme Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Google Developers sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 ve Xiaomi 12T için Android 14 Geliştirici Önizleme Programı’nın çıktığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu programın, uygulama geliştiricileri için oldukça faydalı bir kaynak olduğunu ve Android platformunun geleceği için büyük bir önem taşıdığını unutmayalım. Unutmayın, yüklemeden önce mutlaka verilerinizi yedekleyin ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaşın.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler