WhatsApp Beklenen Yeniliği Kullanıcılara Sundu

Whatsapp bir çok kullanıcın muzdarip olduğu bir konuya el atıyor. Bir çok kullanıcının merakla beklediği bu yeni özellik artık kullanıcılar tarafında kullanılabilir.

Milyonlarca kullanıcıya tarafından kullanılmakta olan WhatsApp uygulaması ile artık yanlışlıkla veya istemeyerek gönderdiğiniz mesajları geri alabileceksiniz.

Uzun süredir beklenen bu özelliği nasıl kullanacağımıza gelirsek, Geri al özelliğini kullanmak istiyorsanız, oldukça uzun bir süre sizi bekliyor. Göndermekten vazgeçtiğiniz mesajları 5 dakika içerisinde geri alabilmeniz artık mümkün.

Eğer bir Android kullanıcısıysanız WhatsApp‘ta gönderdiğiniz mesajı geri almak için tek yapmanız gereken, mesaja basılı tutup daha sonrasında karşınıza çıkan Menü kısmına tıklayarak, ”Geri Al’‘ seçeneği seçerek mesajınızı geri alabilirsiniz.

iPhone ve Windows Phone kullanıcılarıysa tek yapması gereken, göndermekten vazgeçtiği mesajın üzerine uzun bir süre basılı tutarak ”Geri Al” seçeneğine tıklaması yeterli olacaktır.

Daha sonrasında ise geri aldığınız mesaj eğer gönderdiğiniz kişi tarafından okunmadığı süreçte, ” Mesaj geri alındı’‘ geri bildirimi ile uyarılarak, işleminizin gerçekleştirildiğini göreceksiniz.

Bu özelliği kullanabilmek için en güncel WhatsApp sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Aşağıda ki linkten en güncel sürüme ulaşabilir telefonunuza kurabilirsiniz.

[btn btnlink=”http://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/” btnsize=”medium” bgcolor=”#dd3333″ txtcolor=”#ffffff” btnnewt=”1″ nofollow=”1″]Download[/btn]

Önceki Yazı

En iyi Nokia 33100 Çakması Vkworld Z3310 Sadece 19.99$

Sonraki Yazı

Redmi 5’in Ayak Sesleri Gelmeye Başladı! Snapdragon 450 Özellikleri Tanıtıldı

3 comments

 1. Skorpi dedi ki:

  Güzel gibi geliyor kulağa…ancak karşı taraf mesajı anında gördüyse? Biz mesajı geri aldığımızda, karşı taraftakinde de mesaj yok oluyormu acaba?

  Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

 2. Hasan ÖZKAN dedi ki:

  Skorpi demiş ki:

  Güzel gibi geliyor kulağa…ancak karşı taraf mesajı anında gördüyse? Biz mesajı geri aldığımızda, karşı taraftakinde de mesaj yok oluyormu acaba?

  Gesendet von meinem MI MAX 2 mit TapatalkHepsini görmek için tıklayın…

  Hocam haberde yazıyor bu sorunun cevabı 🙂 aynen şöyle 5 dk içinde mesajı geri alabilirsiniz ama iletilmemiş olması gerek

 3. Skorpi dedi ki:

  HiddeNKinG demiş ki:

  Hocam haberde yazıyor bu sorunun cevabı 🙂 aynen şöyle 5 dk içinde mesajı geri alabilirsiniz ama iletilmemiş olması gerekHepsini görmek için tıklayın…

  Haklısınız Hocam, burasını 'Daha sonrasında ise geri aldığınız mesaj eğer gönderdiğiniz kişi tarafından okunmadığı süreçte, ” Mesaj geri alındı’‘ geri bildirimi ile uyarılarak, işleminizin gerçekleştirildiğini göreceksiniz.' okumuş ama anlaşıldığı üzere, algılayamamışım….
  Özürlerimin kabulunu rica ediyorum….:$

  Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.