Son Sızıntı Huawei Mate 10 360 Derece Render.

5/5

Son yazımda Huawei Mate 10 Pro’nun sızıntılarını paylaşmıştım.Bu sızıntı bakılırsa güvenilir bir Huawei içinden bir yetkilinin vermiş olduğu istihbarat gibi duruyor.Bunu düşünmemin sebebi görsellerin fabrika render’ları olması.

 

Görsellerden yola çıkarak tasarım hakkında birkaç görüşümü söylemek isterim.Beni en çok şaşırtan mate 9 da olmayan ama Mate 10’a eklenen Home tuşu oldu.Geçen seneki Mate serilerinde Mate 9 Pro da olan Home tuşu klasik Mate 10 modeline eklenmiş.Bu ekleme ekran gövde oranına olumsuz yönde etki yapmışa benziyor.Mate 10 pro modeli daha avantajlı bir durumda olduğu aşıkar.

Arka bölgeye dual kamera ve led flash konumlandırılmış.Arka bölgeye baktığımda bir boşluk olduğu (eksik de denilebilir) farkediliyor.

Belliki parmak izi okuyucu arkaya bölgeye konumlandırılmamış.Üstte bahsettiğim gibi ön tarafa eklenen Home tuşuna tanımlanmış.

 

Home tuşunun ön alt bölgeye eklenmiş olması hiç hoşuma gitmedi.Favori modelim pro olacaktır.

2 comments

  1. Cumhur KUYUMCUOĞLU dedi ki:

    Mate10 un değişik modellerinin dizaynları zaten pek hoşuma gitmiyor, beni asıl ilgilendiren olay yapay zeka kısmı…..Eğer bu yapay zeka bahsedildiği gibi bir olaysa, diğer üreticilerinde bu yönde birer adım atması biz kullanıcılar için olumlu olacak diye düşünüyorum ve heyecanla 16 Ekimi bekliyorum

  2. Meto dedi ki:

    Haber için teşekkürler

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler