Snapdragon 625 & 3 GB RAM’e Sahip Xiaomi E6 Geekbench’de Görüntülendi

Çin’in üretim devi Xiaomi pazarda ki payını arttırmak için çalışmalarını sürdürürken, orta segment yeni modellerini piyasaya sürmekten çekinmiyor. Geçtiğimiz günlerde Redmi S2 ve Mi 6x modellerini duyuran Xiaomi, yeni bir seri ve model tanıtmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Xiaomi E6 kod adına sahip cihaz Geekbench testlerinde göründü. Şimdiye kadar böyle bir cihaz hakkında hiçbir haberin olmaması, cihazın doğruluğu hakkında bizlerde şüphe uyandırsada Xiaomi’nin 8. yıl dönümü hazırlıklarına az kalmışken böyle bir sızıntının olması Xiaomi Mi8 ile birlikte yeni bir orta segment modelinde tanıtılma olasılığı da yüksek görünüyor.

Geekbench sonuçlarına baktığımızda, 2.0 Ghz hızında çalışan Snapdragon 625 işlemciyi ve 3GB ram kapasitesini görüyoruz. Tek çekirdek de 841 skorunu alırken çoklu çekirdek testin de 4259 skoruna sahip cihazın hemen hemen Xiaomi Mi5x düzeylerinde olduğunu düşünebiliriz. Bu yeni modelin orta segment bir cihaz olacağını düşündüğümüzde Redmi serisine ait olması yüksek olasılık olarak görünüyor. 

Cihazın özelliklerine baktığımız da benzer modellerin 200$ fiyat etiketinin altında olduğunu düşünecek olursak yeni modelinde fiyatı bu düzey de olacaktır.

Önceki Yazı

Xiaomi Mi 8 Kutu ve Ön Panel Hakkında Sızan Fotoğraflar

Sonraki Yazı

Xiaomi Mi8 Render Görselleri Sızdı

1 comment

  1. Mahmut dedi ki:

    Benim xiaomi kusurlu cıktı garantiye gondersem delta cok berbat servis mis kvk olsaydı keske mı yonetıcılere sesleniyorum mı 5 aldım ekranda ghost screen var lutfen mı 6 ila degıatırın

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.