Şimdi de Xiaomi Mi Max 3 Pro İddiaları Ortaya Atıldı.

Xiaomi geçen hafta merakla beklenen büyük ekranlı telefon serisinin son üyesi Mi Max 3’ü tanıtmıştı. Bir çok insan her yönüyle cihazı sevmiş ve kabullenmiş olsa da bir kısım teknoloji sever cihazın sahip olduğu Snapdragon 636 işlemcisini yetersiz bulmuş ve Xiaomi firmasının en azından Snapdragon 660 işlemcisini kullanması gerektiğini öne sürmüştü.

Görülen o ki Xiaomi firması gelecek tepkileri ön görmüş ki Mi Max 3 Pro adında bir cihaz da piyasaya sürmeye hazırlanıyor . Çin’de faaliyet gösteren 3 adet akıllı telefon satıcısı Mi Max 3 Pro adına satış sayfası oluşturmuş bile.  Sızıntılara göre Cihaz Qualcomm’un çiçeği burnunda işlemcisi Snapdragon 710 dan gücünü alacak ki Bu işlemciyi yine ilk kullanan firma Mi 8 SE modeliyle Xiaomi olmuştu. Gelen bilgilere göre cihazın fiyatının 1999 Yuan (294 Dolar) olması bekleniyor.

Siz bu konu hakkında düşünüyorsunuz ? Sizce Snapdragon 636 söylendiği gibi bu cihaz için zayıf bir işlemci mi ? Fikirlerinizi bizimle yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın lütfen.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler