Şimdi Apple Düşünsün! | Xiaomi AirDots Pro Tanıtıldı!

Xiaomi bugün AirDots kablosuz kulaklığını tanıttı. Kulaklık tasarım itibariyle AirPods a benzese de biraz detayına inince slikon uçlara sahip olması gibi bir kaç özelliği ile daha şık ve kullanışlı gibi duruyor. Bakalım bu ucuz Airpods alternatifi bizlere neler sunuyor.

 

Kulaklığın tasarımı dediğimiz gibi AirPods modellerini andırsa da slikon uçlara ve 5.8 Gramlık bir ağırlığa sahip. Aynı zamanda Şarj edilebilir haznesi de oldukça şık sade bir tasarıma sahip. Ayrıca kulaklık IPX4 sertifikası ile su sıçralamalarına karşı dayanıklı şekilde üretilmiş.

AirDots Pro Android İOS ve Windows bilgisayarlar ile sorunsuz bir şekilde çalışabiliyorken en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise Aktif Gürültü Engelleme yani ANC ile birlikte geliyor olması. Bu gerçekten günlük hayatta oldukça hayat kurtaran ve dışarıda müzik dinlerken müzik zevkinizi arttıran bir detay. 7 mm neodymium sürücüleri bulunan kulaklık aynı zamanda AAC kodeği desteğine de sahip. 1 Saatte tam şarj olan kulaklık 10 saat boyunca çalışabiliyor. Kulaklığı ise kulaklık üzerinde bulunan dokunmatik yüzeyden kontrol edebiliyorsunuz. Tek çift tıklama gibi hareketlerle parça geçişi müzik durdurma gibi işlevleri yerine getirebilirsiniz.

Apple AirPods 160 Dolar ülkemizde ise 1000 liraya yakın bir fiyatla satılırken AirDots Pro sadece 60 Dolar fiyat etiketine sahip. Bireysel olarak konuşmam gerekirse ANC bile beni cezbetti ve gelir gelmez alacağım ürünler listemin en başına yazıldı bile. Sizler bu kulaklık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler