Samsung’dan Katlanabilir Telefon W2018 Görselleri Sızdı.

 Bir kez daha akıllı telefon sızıntısı haberi ile tekrar karşınızdayım.. Bugün Samsung katlanabilir telefon W2018 resimleri Çin Sosyal medyası Sitesi Weibo’da çevrimiçi olarak yayımlandı. Görüntülerle yazımızı başlatalım ve ardından resimler hakkında konuşacağız.

Üstte paylaşılan telefon görseli bir saat önce Weibo’ya sızdırılan Samsung W2018 katlanabilir telefonun canlı çekimlerdir ve bu resimler smildesing tarafından paylaşılmıştır . Tasarıma gelecek olursak telefon ön tarafta W2017’ye benziyor ancak arka tarafta S8 benzeri bir kamera modülü ve Parmak izi algılayıcı var. Böylece kameranızın sağ tarafında parmak izi tarayıcısı olacak gibi görünüyor. Kamera’nın sol tarafında, kalp atış hızı sensörünün yanı sıra flash da görebilirsiniz. Böylece, W2017 gibi aynı hızlı kablosuz şarj özelliğini bekleyebiliriz.

Bu cihaz sadece Çin’de İş telefonu olarak kullanıldığından telefonun maliyeti yaklaşık 3000 $ civarında olduğu söylenmekte. 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne sahip 4,2 inç AMOLED ekran bekleyebiliriz. Ayrıca, bu cihazda en yeni Samsung UI’sı ile birlikte Android Nougat İşletim Sistemi olması bekleniyor. Şu an bu telefonla ile ilgili yeterli bilgiye sahip değiliz. Gelişmeleri takip edip paylaşım yapacağım.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler