Samsung S9 Ve S9 Plus Kılıf İçinde Görseli Sızdı.

Mobil cihazlara kılıf ve aksesuar üreten olixar firması  Samsung S9 ve S9 plus modellerini kılıf içinde görsellerini sızdırdı.

S9 görseline bakıldığında diğer sızıntı görsellerini doğruladığını görüyoruz. S8 modeli ile tasarımda çok fazla bir değişim görememekteyiz. En büyük değişim parmak izi sensörünün (Samsung’un eleştirileri dikkate alıp) kameranın alt kısmana yerleştirmiş olmasını gösterebiliriz. Ekran kısmına gelince bir iyileştirme görmekteyiz fakat yeterli olmadığı bir gerçek. Bu modelde en azından alt tarafın boşluk olmaksızın full ekran olmasını beklerdik. Çünkü 2018 amiral gemilerine baktığımızda rakiplerin çerçevesiz full ekran tasarımını denediklerini sızıntılarda görmekteyiz.

 

 

S9 plus modeline bakıldığında S9 modeline oranla biraz daha büyük ekran boyutu ve çift kamera ile geldiğini artık tahmin etmek zor değil. Diğer özellikler S9 modeli ile eşdeğer olduğunu bilmekteyiz.

Sonuç olarak S8 ve S9 modelleri arasında ben fazla bir fark görmüyorum. S8 sahiplerinin S9 modeline geçeceklerini söylemek doğru olmaz diye düşünüyorum.

Samsung Galaxy S9 Plus 360-Degree Render Video.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler