Redmi Xiaomi Dokunmatik Ekranlı Hoparlör.

Redmi Xiaomi  Dokunmatik Ekranlı Hoparlör.

Merhaba Arkadaşlar ;

Redmi K30 Pro serisinin lansmanında Redmi, yeni ürünü Redmi Xiaoai Dokunmatik Ekranlı Hoparlörü de tanıttı.
Bu cihaz, 8 inçlik bir ekranın yanı sıra dahili bir üçüncü nesil Xiaoai ses asistanıyla birlikte geliyor. Resmi olarak 27 Mart’ta mağazalara (Xiaomi Mall) vuracak ve 349 yuan (49 $) fiyat etiketine sahip olacak.

Redmi Xiaomi  Dokunmatik Ekranlı Hoparlör.

Peki Pakette ne var?

Yeni Redmi Xiaoai dokunmatik ekranlı hoparlör, 8 inç tam sığ HD geniş ekranla birlikte gelir. Altı ana video platformunun yanı sıra çok cihazlı video görüşmelerini de kapsar.
Bu cihaz aynı zamanda akıllı ev kontrolünü, özel çocuk modunu ve daha fazlasını destekler. Bu cihazın geniş ekranı yansımaları azaltır ve bu ekranın 178 ° görüş açısı da vardır. Bu görüntülemeyi çok daha kolay hale getirir.

Bu cihaz, Douyin, iQiyi, Youku, Tencent Video, Bilibili vb. Video platformlarını destekler. 8 inç Redmi Xiaoai dokunmatik ekranlı hoparlör, milyonlarca orijinal müzik kütüphanesi de dahil olmak üzere QQ müziği de destekler. Sadece QQ müziğinin yeni şarkılarını ve sıcak şarkılarını dinlemekle kalmaz, aynı zamanda satın aldığınız yeşil elmas üyeleri ve koleksiyonları otomatik olarak senkronize edebilir. Ayrıca Get, Himalayan ve Dragonfly FM gibi popüler platformlarla yerleşik işbirliği vardır.

Redmi hoparlör ayrıca yüksek tanımlı bir kameraya sahiptir. Bununla, iki yönlü video görüşmelerini destekler ve telefonunuzdaki hoparlör APP’sini arayabilirsiniz.
Ayrıca cep telefonları, MiTu çocuk saatleri ve Xiaomi TV ile görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

Redmi Xiaomi  Dokunmatik Ekranlı Hoparlör.

Çocuklarınız Kişisel Eğitmeni!

8 inç Redmi dokunmatik ekranlı hoparlör, çocuklar için bir süper öğrenme makinesi olarak da kullanılabilir.
260.000 çizgi film, 17.000 resimli kitap ve bir çocuk resimli ansiklopedi içerir. Ayrıca, satın aldığınız Xiaomi TV üyesinin çocuk kanalının içeriğini de senkronize edebilir.
İlginçtir, bu cihaz aynı zamanda iyi bir İngilizce öğretmenidir. Xiaomi’nin derinlemesine özelleştirilmiş öğretim içeriğiyle, 4 ila 15 yaş arasındaki küçük çocuklar için İngilizce öğretim hizmetleri vardır.

Redmi Xiaomi  Dokunmatik Ekranlı Hoparlör.

Akıllı cihaz, Daha güvenli dünya

Redmi Xiaoai dokunmatik ekranlı hoparlör, çocukları yetişkin içeriklerinden de korur.
Hoparlörün önünde bir çocuk göründüğünde, çocuğun yüzünü tanır ve otomatik olarak çocuk masaüstüne geçer. 8 inç Redmi dokunmatik ekranlı hoparlör, üçüncü nesil Xiaomi Ai’yi destekliyor.
Hoparlörü ses kontrolü, dokunmatik ekranlı uzaktan kumanda ve hareketlerle kontrol edebilirsiniz. İster hava isteyin, yol koşullarını kontrol edin, ister günlük karmaşık operasyonlar olsun, 1600 pratik beceriniz var, bu konuşmacı sizin için var.

8 inç Redmi Xiaoai dokunmatik ekranlı hoparlör de yeni nesil akıllı evlerin orta konsoludur.
8 inç Redmi dokunmatik ekranlı hoparlörde, kapı zili, kapı kilidi vb. Gibi bağlı akıllı cihazlarla iletişim kurmak için büyük ekranı kullanabilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler