Redmi Router Tanıtıldı!

Xiaomi’nin alt markası olarak yoluna devam eden ve aksesuar gamını her geçen gün genişleten Redmi, yeni Router modelini duyurdu.

Redmi Router AC2100 Redmi markalı ilk router olarak piyasaya çıkıyor. Redmi Router AC2100 aynı isimle piyasada bulunan Xiaomi modelinden tasarım ve donanım anlamında daha farklı. Bu noktada iki cihazı karıştırmamak lazım. Redmi Router AC2100 tasarım anlamında günümüz trendlerini yakalayan bir model. Üst kısımda ısı tahliyesi için nokta ızgaralar bulunurken cihaz dikdörtgen bir forma sahip. Aynı zamanda cihaz üzerinde 6 adet anten  bulunmaktadır.

Redmi Router modelinde 128MB RAM 800Mhz çift çekirdekli işlemci bulunuyorken güvenlik kameralarınıza sızma akıllı goparlörlerini dinleme gibi yasadığı tehditlere karşı koruma sağlar aynı zamanda çok daha verimli olan IPV6 protokolünü destekler ve IP adreslerini otoımatik olarak yapılandırır. Redmi Router AC2100 maximum 128 cihaza aynı anda bağlantı sunabiliyor aynı zamanda  MWifi uygulaması üzerinden kullanım süresi, kullanım geçmişi ve çevrimiçi cihazları görüntüleyebilir yabancı veya izinsiz girişleri yönetebilirsiniz. (Wifi şifresi kıran komşu savar)

Redmi Router Mi Home uygulamasıyla birlikte çalışıyor ve evinizde bulunan akıllı Xiaomi ekosistem ürünleriyle eşlenik çalışabiliyor onları kontrol edebiliyor. En önemli özelliklerden bir tanesi olarak Router game booster özelliğine sahip bu sayede daha az lag daha az ping ile daha stabil bir online oyun tecrübesi yaşatabiliyor.

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler