Redmi Pad 2: Uygun Fiyatlı Yeni Tablet Yakında Geliyor!

Xiaomi’nin 2022 yılında piyasaya sürülen uygun fiyatlı Redmi Pad’in yeni bir versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlandığı biliniyor. Pazarlama adı henüz bilinmiyor, ancak yakında yeni bir Redmi Pad varyantının geleceğini biliyoruz. Büyük olasılıkla Redmi Pad 2 olarak markalanacak. Yaklaşan tablet hakkında erken bilgiler ortaya çıktı ve bunlar arasında EEC sertifikasında görünmesi de bulunuyor.

Yeni Redmi Pad, EEC sertifikasında yer alıyor. Bildirim numarası “KZoooooo6240” ve model numarası “23073RPBFG” olarak listeleniyor. Weibo’da paylaşılan bir gönderiye göre (bir teknoloji blogcusu olan Digital Chat Station tarafından paylaşıldı), bu tabletin 2023’ün üçüncü çeyreğinde tanıtılması ve “Redmi M84” model adına sahip olması olasıdır. Redmi Pad 2’nin kod adı ise “xun“.

Sertifika belgesi, tabletin özellikleri hakkında detaylı bilgi içermese de, Snapdragon yonga setiyle donatılacağını biliyoruz. Bir yıl önce piyasaya sürülen Redmi Pad’de MediaTek Helio G99 yonga seti bulunuyordu. Yaklaşan Redmi Pad’de hangi işlemcinin kullanılacağı kesin olarak bilinmemekle birlikte, Redmi tabletleri bütçe dostu cihazlar olarak satılacağından amiral gemisi bir işlemci beklemiyoruz.

Yaklaşan Redmi Pad hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen aşağıya yorum yapın!

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler