Redmi Note 8T NFC Desteği ile Geliyor! (Süreyya Hanım Kadar Bile Değişmemiş)

Xiaomi’nin alt markası Redmi, Note serisine yeni bir model kazandırmak üzere. Yakın zamanda tanıtılacak Redmi Note 8T ile ilgili yeni haberler var.

Redmi Note 8T modeli selefi Note 8 ile oldukça benzer özelliklere sahip olacak. Hal böyle olunca Redmi Note 8T modelini görür görmez aklımıza Süreyya hanımın muhteşem değişimi geliyor.  Açık konuşmak gerekirse Süreyya hanımın değişimi Note 8T modelinin değişiminden bile daha büyük 🙂

Cihazın sızan detaylarına bakacak olursak Note 8 modelinde olduğu gibi Snapdragon 665 işlemcisini cihazın kalbinde yatacak ve 3GB/32GB, 4GB/64GB, 4GB/1287GB Depolama ve Ram seçenekleriyle cihaz alınabilecek. 6.3 inç boyutunda FullHD IPS LCD ekranımız 4000mAh bataryamız ve 18W hızlı şarj desteğimiz de aynen yerini koruyor. Redmi Note 8T modelinin dikkat çeken tek farkı ise NFC desteği oluyor. Bildiğiniz gibi Note 8 Pro modelinde olan NFC Note 8 modelinde bulunmuyordu.

 

Cihazın 4/64GB olan versiyonunun 200 euro fiyata sahip olması beklenirken tam olarak ne zaman piyasaya çıkacağı ve ülkemize gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler