Xioami çerçevesiz ekran anlayışını mobil dünyasına mix modeli büyük sükse yaparak sunmasından ortalama 2 seneye yakın zaman geçmesinden bu yana başka bir çerçevesiz model sunmadı. Rakip şirkeytlerin amiral gemi modelleri %80 civarında ekran kasa oranı sunarken Xiomi şu ana kadar karşı bir cevap vermemişti. Fakat son sızıntı görselinde çok iyi bir ekran kasa oranı sunan Redmi Note 5 modelini piyasaya sunacak gibi görülüyor. İphone X’in çentiksiz halini andıran bir kasa yapısı olduğunu söylesek yanlış olurmu bilmiyorum. Telefonun önden bakıldığında mükemmel göründüğünü söylemeden geçemeyeceğim.

Telefonun arka tarafına baktığımızda çift kamera ve parmak izi sensörünü görmekteyiz. Arka kapağın metal bir yapıda olduğunu sanıyorum.

Cihaz tasarım olarak çok şık ve günümüzün amiral gemilerini aratmıyor. teknik özellikler hakkında şimdilik bir sızıntı yok. Ama tahminen yeni nesil işlemci ve teknik özellikler ile geleceğini sanıyorum. Bekleyip göreceğiz.

Önceki Yazı

Karşınızda Nokia 6, İkinci Nesli Tanıtıldı

Sonraki Yazı

Çin’nin En Çok Satan Operatör Telefonu Yeni Modeliyle Güncellendi

4 comments

 1. buraoca2 dedi ki:

  Cihaz bu şekilde çıkarsa efsane olur hocam 🙂 Bu denli agresif olabileceğini düşünmüyorum Maliyet sebebi ile ama; Redmi 5 şeklinde gelse bile yeterli; arkaya da bu şekilde Çift Kamera olduktan sonra gayet iyi bir tasarımı olur yine 🙂

 2. KARAER dedi ki:

  Iphone x andırdı bana.

 3. Myph dedi ki:

  Ne zaman çıkacak ve fiyatı ne kadar olması bekleniyor.

 4. brusk dedi ki:

  işte tasarım budur, bu şekliyle gelirse eldeki tüm xiaomi lerden kurtulma zamanı gelmiş demektir drunk~~

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.