Redmi Note 11 Pro 4G MIUI 14 Kararlı Güncellemesi Global Bölgede Yayınlandı!

Merhaba Mi Hayranları

Xiaomi sonunda Redmi Note 11 Pro 4G’ye MIUI 14’ü yayınladı. Bu cihaz, kutudan çıkan MIUI 13 Android 11 ile geliyor ve tüm bölgelerde MIUI 13 Android 12 ile çalışıyor, bunlar arasında Global de bulunuyor. EEA bölgesi kullanıcıları zaten MIUI 14 stabil güncellemesini aldı. Şimdi ise Global güncelleme yayınlanmaya başladı.

MIUI 14.0.2.0.TGDMIXM stabil sürümü beta kullanıcılarına sunuldu. Bu nedenle, Redmi Note 11 Pro 4G’ye yayınlanan güncellemenin boyutunu ve diğer ayrıntılarını görelim.

➤ MIUI 14.0.2.0.TGDMIXM STABİL GÜNCELLEME

Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcıları, 3.4GB boyutunda olan MIUI 14 stabil güncellemesini Global olarak almaya başladılar, bu iyi bir haber çünkü bu, büyük bir MIUI yükseltmesi ve aynı zamanda Android yükseltmesi olduğu için sadece Recovery ROM’u bulunacak.

MIUI 14 stabil sürümü şu anda sadece Global bölgesi için yayınlandı, diğer bölgeler için güncellemeler Redmi Note 11 Pro 4G için hazırlandığında sunulacak. Bu güncelleme 2 büyük yükseltme içeriyor: ilki MIUI için, ikincisi ise Android için.

Android 13, Redmi Note 11 Pro 4G için ikinci bir Android yükseltmesidir, ancak MIUI 14, bu cihazın MIUI 13 ile piyasaya sürüldüğü için ilk büyük MIUI yükseltmesidir.

Eğer Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcısıysanız, güncellemeyi aldınız mı? Yorum olarak belirtin! Şu anda yalnızca beta testçilere sunulduğu için eğer güncellemeyi henüz almadıysanız, genel yayınlanmayı beklemeniz gerekecek.

Güncelleme indirme bağlantıları yayınlandı, Recovery ROM‘u mevcut, ancak güncelleme yayınlandıktan sonra manuel olarak yükleyebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler