Redmi Note 11 Pro 4G MIUI 14 Kararlı Güncellemesi Global Bölgede Yayınlandı!

5/5
Merhaba Mi Hayranları

Xiaomi sonunda Redmi Note 11 Pro 4G’ye MIUI 14’ü yayınladı. Bu cihaz, kutudan çıkan MIUI 13 Android 11 ile geliyor ve tüm bölgelerde MIUI 13 Android 12 ile çalışıyor, bunlar arasında Global de bulunuyor. EEA bölgesi kullanıcıları zaten MIUI 14 stabil güncellemesini aldı. Şimdi ise Global güncelleme yayınlanmaya başladı.

MIUI 14.0.2.0.TGDMIXM stabil sürümü beta kullanıcılarına sunuldu. Bu nedenle, Redmi Note 11 Pro 4G’ye yayınlanan güncellemenin boyutunu ve diğer ayrıntılarını görelim.

➤ MIUI 14.0.2.0.TGDMIXM STABİL GÜNCELLEME

Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcıları, 3.4GB boyutunda olan MIUI 14 stabil güncellemesini Global olarak almaya başladılar, bu iyi bir haber çünkü bu, büyük bir MIUI yükseltmesi ve aynı zamanda Android yükseltmesi olduğu için sadece Recovery ROM’u bulunacak.

MIUI 14 stabil sürümü şu anda sadece Global bölgesi için yayınlandı, diğer bölgeler için güncellemeler Redmi Note 11 Pro 4G için hazırlandığında sunulacak. Bu güncelleme 2 büyük yükseltme içeriyor: ilki MIUI için, ikincisi ise Android için.

Android 13, Redmi Note 11 Pro 4G için ikinci bir Android yükseltmesidir, ancak MIUI 14, bu cihazın MIUI 13 ile piyasaya sürüldüğü için ilk büyük MIUI yükseltmesidir.

Eğer Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcısıysanız, güncellemeyi aldınız mı? Yorum olarak belirtin! Şu anda yalnızca beta testçilere sunulduğu için eğer güncellemeyi henüz almadıysanız, genel yayınlanmayı beklemeniz gerekecek.

Güncelleme indirme bağlantıları yayınlandı, Recovery ROM‘u mevcut, ancak güncelleme yayınlandıktan sonra manuel olarak yükleyebilirsiniz.

17 comments

 1. Mehmet dedi ki:

  Aldym teşekkürler

 2. Hasan dedi ki:

  Cihazım redmi note 11 ben bu güncellemeyi indirirsem telefonum kasarmi?

  1. Note 11 ile Note 11 Pro farklı cihazlardır.

 3. Halil ÖZTÜRK dedi ki:

  Not 11 pro 4g kullanıcısıyım hala gelmedi ne zaman gelir acaba

  1. Bir kaç güne gelecektir muhtemelen

 4. Özkan dedi ki:

  Redmi note 11 pro 5g var bende de ne zaman gelecek bizim cihaza?

  1. Aydın dedi ki:

   Bende aynı cihazı kullanıyorum yabancı sitelerden aldığım bilgiye göre 10gün içinde gelebilir

 5. Hasan dedi ki:

  Note 10 pro ve 11 pro telefonum var 10 a 2 ay önce gelen güncelleme nedense 11 e gelmedi bir türlü… Huwai. Den sonra xiomiyi tercih etmiştim ama yanılmışım sanırım…. Kalite çok düşük…. Hizmet yok denilecek kadar az.

  1. Bekir dedi ki:

   Güncellemeyi yükledim fakat cihazda hiçbir değişiklik olmadı.Yeni Widget lar gösteriliyordu videolarda fakat şuan gözükmüyor

 6. Yusuf dedi ki:

  Mi 11t ye ne zaman gelir

 7. Hamit dedi ki:

  Bugün bu güncellemeyi aldım, telefonun performansı çok çok güzel oldu. Hızlandı nasıl oldu bilmiyorum ama ellerine sağlık

 8. Harun dedi ki:

  Bugün indirdim not pro 11 e hiç bir fark yok arayüz ayni global versiyonları yine es geçmişler

  1. Samed dedi ki:

   Beta sürümü olduğu için kullanıma sürdüler stabil yani

 9. Barış dedi ki:

  Bende Xiaomi Redmi Not 11 Pro 4G kullanıcısıyım. Az önce Miui 14 güncelleme bildirimi geldi. Şuan güncelliyorum.

 10. User291 dedi ki:

  Redmi note 11 pro 4g Türkiye henüz gelmedi ne zaman yayinlanir

 11. Haydar dedi ki:

  Redmi note 11 pro miui 14 güncelleme ne zaman gelecek

 12. Arda dedi ki:

  Abi arkadaşlarım vesaire note 11 pro kullanıyolar özellikle sordum hatta 5g fln mı diye baktımda değil normal 4g redmi note 11 pro ve onlara güncelleme gelmiş ama benim telefonda gelmiyo ve 13.7 güncellemesi var bende mi 14 güncellemesini nasıl alabilirim

Yorum Yazın

E-mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Önerilen makaleler