Redmi Note 11 Pro 4G MIUI 14 Kararlı Güncellemesi EEA Bölgesinde Yayınlandı!

Merhaba Xiaomi Hayranları,

Xiaomi sonunda Redmi Note 11 Pro 4G için MIUI 14’ü yayınladı. Bu cihaz MIUI 13 Android 11 ile kutudan çıkıyordu ve tüm bölgelerde MIUI 13 Android 12 çalışıyordu. Şimdi EEA bölgesindeki kullanıcılar MIUI 14 stabil güncellemesi almaya başladılar.

MIUI 14.0.1.0.TGDEUXM stabil sürümü beta testçilerine sunuldu. Bu nedenle Redmi Note 11 Pro 4G’ye sunulan güncelleme boyutu ve diğer ayrıntıları görelim.

Bu yazıda, size Redmi Note 11 Pro 4G için yayınlanan güncellemeyle ilgili tüm ayrıntıları göstereceğim. Şimdi başlayalım ve habere göz atalım.

➤ MIUI 14.0.1.0.TGDEUXM STABİL GÜNCELLEME

Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcıları MIUI 14 stabil güncellemesini EEA’ya 3,6GB boyutunda aldılar. Bu önemli bir güncelleme, çünkü bu, hem Android yükseltmesi hem de MIUI yükseltmesidir. Bu nedenle, yalnızca Recovery ROM’u bulunmaktadır.

MIUI 14 stabil sürümü şimdilik yalnızca EEA bölgesi için yayınlandı. Redmi Note 11 Pro 4G için güncellemeler hazırlandığında daha fazla bölge güncelleme alacaktır. Bu güncelleme 2 büyük yükseltmeyi içerir: İlk olarak MIUI ve ikincisi Android.

Android 13, Redmi Note 11 Pro 4G için ikinci bir Android yükseltmesi iken, MIUI 14, bu cihazın MIUI 13 ile piyasaya sürüldüğü için ilk büyük MIUI yükseltmesidir.

Eğer Redmi Note 11 Pro 4G kullanıcısıysanız, güncellemeyi aldınız mı, almadınız mı yorum yapın! Şimdilik yalnızca beta testçileri için yayınlandı, bu nedenle güncellemeyi henüz almadıysanız genel sürüm için beklemelisiniz.

Güncelleme bağlantıları yakında gelecek, bu nedenle şimdilik Recovery ROM’unun yayınlanmasını bekleyin. Bağlantı yayınlandığında buradan paylaşacağız, bu nedenle ilerleyen bilgiler için web sitemizde kalmaya devam edin.

Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde sorabilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler