Redmi Note 10 Pro MIUI 14 Global İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı!

Merhaba Mi Fanlar,

Xiaomi, global bölge için ilk olarak MIUI 14.0.1.0.TKFMIXM sürümünü yayınlamıştı. Bu güncelleme tüm kullanıcılara sunuldu ve Fastboot ROM da yayınlandı. Şimdi ise bu cihaz, birçok hata düzeltmesi içeren yeni bir MIUI 14 güncellemesi almaya başladı.

MIUI 14.0.2.0.TKFMIXM, Redmi Note 10 Pro cihazına yayınlanan yeni bir sürümdür ve şu anda Beta Testçilere dağıtılmaya başlandı.

Bu makalede, Redmi Note 10 Pro için yayınlanan yeni güncellemenin tüm detaylarını size sunacağım. Hadi başlayalım.

➤ MIUI 14.0.2.0.TKFMIXM YENİ GÜNCELLEME

Xiaomi, Redmi Note 10 Pro’ya birçok hata düzeltmesi ve yeni değişiklikler içeren yeni bir güncelleme yayınladı. MIUI 14 yeni güncelleme boyutu 1.9GB’dir ve oldukça kapsamlı Çünkü normal güvenlik yaması güncellemeleri 500MB’nin altındadır, ancak bu güncellemenin boyutu bize birçok yeni değişiklik içerdiğini gösterir cinsten.

MIUI 14.0.2.0.TKFMIXM güncelleme boyutu 1.9GB’dır ve bu güncelleme, bu cihaz için en son güvenlik yaması olan Nisan 2023 Güvenlik Yaması ile birlikte gelir. Xiaomi’nin hata düzeltmeleri içeren yeni güncellemeler yayınlaması kullanıcılar için iyi bir haber.

➤ İNDİRME LİNKLERİ

MIUI 14.0.2.0.TKFMIXM Recovery ROM‘u mevcut, ancak şu anda yükleyemezsiniz. Rom şuan için beta testinde olanlar için yayınlamıştı durumda. İsterseniz romu indirerek TWRP ile yükleyebilir yada güncelleme uygulamasından paket seçimi yaparak yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler