Redmi K40 Sızdırıldı! | Yeni POCO Modeli Geliyor Mu?

Dünya çapında büyük satış başarıları yakalayan Redmi yeni amiral gemisi K40 için çalışmalara başladı! Redmi K40 modelinin erken test örneklerine ait sızıntılar var.


Mi markası altında çıkan T serisi cihazların ve POCO cihazlarının Redmi modellerinin yeniden isimlendirilmiş versiyonları olduğunu düşündüğümüzde sızdırılan bu modelin Mi 11T veya POCO X4, POCO F3 olabileceği düşünülüyor.

 

Sızdırılan bazı bilgilere göre cihaz AMOLED Ekrana sahip olacak ve Qualcomm’un 7 serisi işlemcilerinden birini taşıyacak. Pro modelde ise Snapdragon 888 kullanılması bekleniyor. Sızdırılan görüntülere bakıldığında cihazın henüz saf android arayüzüne sahip olduğu görülüyor. Muhtemelen fotoğrafı çekilen cihaz henüz fabrikada ve testleri yapılıyor. Lansman tarihi yaklaştıkça cihazın daha net fotoğraflarını görebiliriz.

Sızıntının en dikkat çekici yönü ise sabit bir tasarım anlayışı olmayan firmanın  kullandığı yeni kamera tasarımı diyebiliriz. Ultra Premium etiketine sahip dörtlü bir kamera dizilimini gördüğümüz sızıntıya bakacak olursak cihazın 108MP çözünürlüğünde kameraya sahip olduğunu tahmin edebiliriz.

Haberin kaynağı

 

 

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler