Redmi K30 Tasarımı Sızdırıldı!

Son dönemlerde baba firma olan Xiaomi kadar konuşulan alt marka Redmi, K30 ile bomba gibi geliyor! Cihazın tasarımı tamamen sızdırıldı.

Daha önce bazı sızan görsellerden cihazın ön kısmında Galaxy S10+ benzeri delikli çift ön kamera kurulumu görmüştük bu sefer ise arka kapak tasarımı sızdı. Huawei Mate 30 Pro benzeri bir yuvarlak kısım içerisine dikey yerleştirilen 3 kamera dikkatleri çekiyor.

Redmi K30 modelinde 120 Hz ekran ve 27W hızlı şarj desteği bulunacak. 6.6 inç boyutunda LCD ekranın içerisinde ise 20MP ve 2MP çözünürlüklerinde çift kamera bulunacak.

Kamera konusunda ise ana kameramız 64MP olurken 13MP ultra geniş açı 8MP Telefoto kamera ve 2MP derinlik algılayıcı kamera bulunacak. Donanım kısmında ise cihaz tanıdık bir yüz ile karşımıza çıkacak. Snapdragon 730G işlemcisinden gücünü alacak olan cihaz 6GB RAM 64GB Depolama versiyonuyla piyasaya çıkacak.

Redmi K30 4500 mAh pile sahip olacak bu pili 27W hızlı şarj desteği sayesinde hızlı bir şekilde doldurabilmek münkün olurken cihazda NFC kızılötesi portu ve kulaklık jackı bulunacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler