Redmi K30 Hakkında Yeni Bilgiler Var!

Xiaomi’nin alt markası olarak yoluna devam eden Redmi Note ve K serisi ile 1 yıldan kısa sürede adından söz ettirmeyi başardı. Mi 9T serisi olarak globale çıkan K20 serisi ise güncelleniyor! Detaylar haberimizde!

XDA developers da yayınlanan habere göre firma K30 Modeli için çalışmalara başlamış ve oldukça radikal bazı güncellemeleri bu cihaza saklamış görünüyor.  Sızdırılan taslak tasarıma bakıldığında cihaz 120HZ çift kamera delikli bir ekrana sahip olacak ve tasarımsal olarak S10+ modelini biraz andıracak gibi duruyor. Kamera tarafında ise cihazın 60MP çözünürlüğünde Sony sensör kullanması bekleniyor. Tuhaf bir durum ise cihazın parmak izi okuyucusunun ekran altında değil cihazın yan tarafında olacağı. Firmanın bu modelde neden ekran altından parmak izi okuyucusuna yer vermediği merak konusu.

Phoneix kod adlı cihazın muhtemelen Aralık ayında tanıtılması bekleniyor ve o güne kadar bir çok iddia karşımıza çıkacak. Sizler Yan kısımda bulunan parmak izi okuyucusu ve 120Hz ekran hakkında ne düşünüyorsunuz?

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler