Redmi K30 Hakkında Bir Sızıntı Daha Var!

Xiaomi’nin bu yıl tanıtacağı son cihaz olan Redmi K30 modeli hakkında yeni bir sızıntı var. Sızıntıda cihazın açık bir şekilde bütün detayları paylaşıldı.

Sızıntılara göre Redmi K30 serisi aynı zamanda 5G desteğini de beraberinde getiriyor ancak bugün sızdırılan model 4G destekli olduğundan muhtemelen 5G desteği K30 Pro modelinde veya K30 Pro Premium vb isimle çıkacak özel bir versiyonda olacak. Redmi K30 modelinde 120 Hz ekran ve 27W hızlı şarj desteği bulunacak. 6.6 inç boyutunda LCD ekranın içerisinde ise 20MP ve 2MP çözünürlüklerinde çift kamera bulunacak.

Kamera konusunda ise ana kameramız 64MP olurken 13MP ultra geniş açı 8MP Telefoto kamera ve 2MP derinlik algılayıcı kamera bulunacak. Donanım kısmında ise cihaz tanıdık bir yüz ile karşımıza çıkacak. Snapdragon 730G işlemcisinden gücünü alacak olan cihaz 6GB RAM 64GB Depolama versiyonuyla piyasaya çıkacak.

 

Redmi K30 4500 mAh pile sahip olacak bu pili 27W hızlı şarj desteği sayesinde hızlı bir şekilde doldurabilmek münkün olurken cihazda NFC kızılötesi portu ve kulaklık jackı bulunacak.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler