Redmi K30 5G Kutu Görseli Paylaşıldı!

Xiaomi’nin alt markası olarak yoluna devam eden Redmi’nin yeni modeli K30 5G’nin kutusu görüntülendi. Ceo tarafından paylaşılan kutu görseli minimal yapısı ile dikkat çekiyor.

7 ocak tarihinde Çin’de satışa çıkacak olan Redmi K30 5G modelinin kutusunda minimal bir tasarım kullanılırken arka kapaktaki geçilşi renk trendi kutu üzerindeki Redmi yazısına da uygulanmış. Bilindiği gibi Redmi K30 modelinin standart ve 5G olmak üzere iki versiyonu mevcut. Standart versiyonda Snapdragon 730G işlemcisi kullanılırken haberimize konu olan 5g modelinde ise ilk kez olmak üzere Snapdragon 765G işlemcisi bulunuyor. Aynı zamanda cihazın 10GB RAM 512GB Depolamnaya sahip bir versiyonu da piyasada bulunacak.

Cihazın özelliklerini biraz hatırlamak gerekirse ekran kısmında 6.67 inç boyutunda  FHD+ IPS ve 120Hz tazeleme oranına sahip bir ekran dikkat çekiyor. Aynı zamanda ekranın sağ üst köşesinde çift kamera deliği bulunuyor. 4500 mAh bataryasını 30W hızlı şarj ile hızlı bir şekilde doldurabildiğimiz telefon pil konusunda epey iddialı bir model olarak öne çıkıyor. Redmi K30 5G modelinde dörtlü kamera dizilimi kullanılıyor. 64MP çözünürlüğündeki ana kameraya 8MP geniş açı 5MP makro kamera ve 2MP çözünürlüğünde derinlik algılayıcı eşlik ediyor.

K30 5G modelinin ülkemizde 5G teknolojisi kullanılmadığından dolayı ülkemize gelmesi beklenmiyor.

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler