Redmi G27Q 2K Oyun Monitörü, 165Hz yenileme hızıyla piyasaya sürüldü

Xiaomi, geçmişte oyun ve genel kullanım için bazı şık monitörler ve televizyonlar piyasaya sürdü. Bu ayın başlarında, şirket, espor seviyesinde 144Hz yenileme hızına ve HDMI 2.1 arabirimine sahip Redmi Max 90 inçlik bir televizyonu piyasaya sürdü. Bugün ise marka, Redmi G27Q oyun monitörünün piyasaya sürülmesiyle portföyüne yeni bir ek yapıyor. 27 inçlik ekran, 2K çözünürlük ve 165Hz yenileme hızıyla geliyor.

Redmi Oyun Monitörü Redmi G27Q, uygun bir fiyat etiketiyle tam bir paket sunuyor Monitör, 2560×1440 piksel çözünürlüğe sahip 27 inçlik bir ekrana sahip, aynı zamanda 2K çözünürlük olarak da bilinir. IPS panel geniş görüş açıları ve doğru renkler sunar. Oyuncular, daha düzgün ve akıcı bir deneyim sunması gereken 165Hz yenileme hızı desteğini takdir edecektir. Yenileme hızı, herhangi bir oyun monitörünün önemli bir özelliğidir. Daha yüksek bir yenileme hızı, aksiyonu daha net görmenizi ve daha hızlı tepki vermenizi sağlar.

Redmi oyun monitörü Monitör, 1ms tepki süresine sahiptir, bu da ekrandaki görüntüdeki değişikliklere 1 milisaniyede tepki verebileceği anlamına gelir ve hareket bulanıklığını azaltır. 16.7 milyon renk gösterebilir ve yüksek dinamik aralıklı (HDR) ekranlar için bir sertifikasyon olan DisplayHDR400 standardını karşılar. Ayrıca, Redmi G27Q, %100 sRGB renk gamını ve %95 DCI-P3 renk gamını sunar.

Monitörün diğer cihazlara bağlanmak için çeşitli arabirimleri bulunmaktadır. Ana arabirim, 65W ters güç beslemesini destekleyen çok fonksiyonlu bir USB-C portudur. Diğer arabirimler arasında DisplayPort 1.4, HDMI ve 3.5mm ses bulunur. Tüm bu özellikler, uygun fiyatlı seçenekler arıyorsanız Redmi monitörün ideal bir seçenek olmasını sağlar. Ancak yüksek kaliteli bir monitör isterseniz, 2023 yılında satın alabileceğiniz en iyi oyun monitörlerine göz atın.

Redmi G27Q, Çin’de 198$ (39500 TL) karşılığında satın alınabilecek

Xiaomi Telefonlar

Blogdan Haberler